Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Пам'ятники від виробника: довговічні кам’яні вироби у Здолбунові

Гранітна майстерня MEMORY – компанія з великим досвідом у сфері виробництва та встановлення пам’ятників із каменю. Ми розробляємо, виготовляємо, монтуємо та підтримуємо у належному вигляді якісні вироби із природніх матеріалів – граніту та інших видів натурального каменю.

Наше виробництво надмогильних пам’ятників зосереджено на території Рівненської області, де є значна частина національних родовищ міцних та довговічних видів каменю. Базальт, габро, граніт, лабрадорит та інші натуральні матеріали служать основою для створення довговічних, надійних та привабливих виробів. 

Майстерня MEMORY – це досвідчені дизайнери, професіонали з обробки каменю. Ми гарантуємо своєчасну, якісну реалізацію замовлення будь-якої складності на території західної України. 

Попит на пам'ятники нашої майстерні у Здолбунові та сусідніх регіонах виправданий, адже у нас:

  • великий досвід роботи у сфері виробництва надгробків;
  • вироби із каменю - довговічні, витривалі до зовнішнього впливу погодних умов, механічних пошкоджень;
  • персональний підхід до реалізації замовлення;
  • великий асортимент готових моделей;
  • відмінна та злагоджена робота усіх спеціалістів;
  • виконання замовлення у чітко обумовлені терміни;
  • швидка доставка та професійний монтаж продукції.

Виготовлення якісних надмогильних пам'ятників у Здолбунові 

У гранітній майстерні MEMORY ви можете купити пам'ятник у Здолбунові, що виділятиметься особливим дизайном, стилем, матиме неповторний зовнішній вигляд. Колекція готових моделей майстерні включає одинарні та подвійні пам’ятники, що відповідають естетичним та моральним критеріям, композиція лаконічна та продумана до найменших деталей.

Наші досвідчені майстри створюють пам'ятники у Здолбунові за лояльними цінами від вітчизняного виробника. У нас ви можете купити пам'ятники середнього цінового сегменту на могилу недорого або замовити ексклюзивні моделі, розроблені за індивідуальними ескізами. Ціна на пам'ятники майстерні обумовлена високою якістю матеріалів, стильним дизайном, розкішними оздоблювальними роботами та наявністю додаткових аксесуарів на могилу.

Доставка пам’ятників у Здолбунів

Гранітна майстерня MEMORY пропонує послуги доставки та встановлення пам’ятників не лише на території Рівненської області, але й у сусідніх районах Хмельницької та Тернопільської областей.

Готові кам’яні вироби майстерні представлені у каталозі. На нашому сайті ви можете ознайомитися з актуальними моделями, купити особливі аксесуари до них. Наші спеціалісти нададуть кваліфіковані відповіді, допоможуть визначитись з потрібними розмірами та стилем надгробка, матеріалом, замовити унікальний кам’яний витвір, що точно відповідатиме вашим потребам за доступною ціною.Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі