Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Пам'ятники у Збараж: широкий асортимент та відмінна якість

Гранітні пам'ятники від майстерні MEMORY в Рівненській області – це відмінна якість виробів та естетично привабливий вигляд. Купити продукцію від виробника можна з таких видів натурального каменю як граніт, лабрадорит, габро чи базальт. Доставка й встановлення надгробків здійснюється нашими майстрами в межах усієї Західної України. Оскільки пам’ятники реалізуються напряму від виробника, і ціни на вироби формуються без посередницьких послуг, тому вони лояльні та доступні для більшості українців. Поряд з нашим підприємством розміщені родовища граніту й базальту, і якісний камінь надходить відразу на виробництво. Застосовуючи сучасне технічне обладнання з нарізання та обробки каменю, майстри компанії виготовляють унікальні ритуальні вироби, естетично привабливі та надміцні. Переглянувши каталог сайту з нашою продукцією, можна обрати оптимальний варіант під свій бюджет.

Види надгробків у гранітній майстерні MEMORY

Пропонуємо замовити пам'ятники різних видів та габаритів для встановлення в місті Збараж. Ми займаємося виготовленням не лише стандартних моделей, а й унікальних, за індивідуальними розмірами та ескізами, з різними видами обробки поверхонь.

Уся продукція проходить суворий контроль якості до того, як буде встановлена. Наші фахівці виготовлять пам'ятник будь-якої складності, оскільки крім використання механізованого та автоматичного обладнання вони володіють прийомами ручної обробки матеріалу, чого можуть потребувати замовлення VIP-клієнтів.

Ціна готових виробів буде нижчою ніж виробів за індивідуальними проектами, проте такі монументи матимуть унікальний вигляд та вишукане художнє оформлення.

У гранітній майстерні MEMORY виготовляють одинарні, подвійні та композиційні варіанти пам’ятників. Вони можуть бути горизонтальні, вертикальні, прямокутні, квадратні, овальні, асиметричні тощо.

Отже, якщо клієнт не обрав з каталогу модель пам’ятника, ми пропонуємо йому самостійно визначити такі складові майбутнього надгробку:

 1. Матеріал, моноколір або поєднання кількох кольорів.
 2. Варіант обробки каменю.
 3. Вид художнього оздоблення.
 4. Місце для розміщення портрета чи фотографії.
 5. Варіант виконання портрета: гравірування, малюнок, фотокераміка, фото на склі.
 6. Розмір написів та варіант шрифту.
 7. Варіант написання епітафій, їхній зміст.
 8. Додаткові елементи: вази, свічки, підвічники, янголи, лампадки тощо.

Гранітні пам'ятники зі встановленням в місті Збараж можуть бути виконані «під ключ». Тобто, працівники беруть на себе виконання повного комплексу робіт:

 • виготовлення пам'ятника;
 • нанесення художнього оздоблення;
 • доставку;
 • встановлення на місці поховання;
 • облаштування майданчика навколо пам'ятника.

Майстерня гранітних пам'ятників MEMORY не лише гарантує високу якість виробів, а й їхню конкурентну вартість.

Пам'ятники на могилу в Збараж: як зробити замовлення?

Замовити гранітний чи базальтовий пам'ятник у місто Збараж - дуже легко. Потрібно зайти на сайт компанії MEMORY, обрати підходящий варіант і подати заявку. Крім того, можна зетелефонувати нашому менеджерові та обговорити свої побажання й потреби щодо майбутнього виробу. Наші професійні консультанти нададуть вичерпну інформацію щодо видів каменю, варіантів обробки, прийнятних кольорів, художнього оформлення на ваш бюджет.

Гранітна майстерня MEMORY доставляє та встановлює всі пам'ятники в обумовлені терміни, гарантуючи їхнє збереження та якість. Ми реалізовуємо продукцію з натурального каменю по регіонах Західної України. 

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі