Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Замовити пам’ятник у Шацьк з українського якісного граніту

Замовити якісний та міцний пам’ятник з українського граніту можна в місті Шацьк за доступною ціною. Гранітна майстерня MEMORY, яка розміщена біля родовищ граніту й базальту, що в Рівненській області, пропонує свої вироби для міст та селищ Західної України – Рівненської, Волинської, Тернопільської, Хмельницької, Житомирської та інших областей.

На сайті компанії з виробництва кам’яних гранітних надгробків MEMORY представлено багато готових рішень пам’ятників різних рівнів складності. Ціни на них формуються з таких складових: виду каменю, габаритів виробу та вартості його оформлення. Подвійні пам’ятники коштують дорожче, ніж одинарні. При замовленні за індивідуальним дизайном ціна також буде дещо вищою.

Пропонуємо надмогильні пам’ятники зі встановленням

Кожен виготовлений пам’ятник ми пропонуємо доставити в Шацьк своїм транспортом та встановити на місці поховання. Ціни з доставкою та монтажем відрізнятимуться відповідно до відстані переїзду та складності встановлення. Усе це попередньо обговорюється з представником нашої компанії за телефоном.

Ми виконуємо монтаж пам’ятників з точним дотриманням необхідних вимог та стандартів, завдяки чому постамент стоятиме довгі роки, не втрачаючи привабливості зовнішнього вигляду. Якщо ж монумент встановлюватимуть не професіонали, то можуть з’явитися такі проблеми:

  • нерівномірність навантаження на монумент може призвести до його деформації;
  • якщо ділянка під певним нахилом, то за неправильної технології встановлення захоронення може вимиватися під впливом дощів, і вигляд спотвориться.

З урахуванням таких моментів наші спеціалісти пропонують професійне встановлення пам’ятників за перевіреними технологіями. Ціни на пам’ятники в Шацьку ми пропонуємо невисокі, а все це в сукупності є вагомими підставами щоб звернутися за послугами саме в нашу майстерню MEMORY.

Які види пам’ятників пропонуються на нашому сайті?

На сайті гранітної майстерні MEMORY представлені не лише кам’яні надгробки з граніту, але й з інших видів природних мінералів: базальту, габро, лабрадориту тощо. За дизайном вони також дуже різноманітні: подвійні, одинарні та композиційні. Подвійні можуть бути як у вигляді однієї широкої плити, так і з аркою, яка поєднує дві могили. На кожну категорію товарів ми пропонуємо варіанти знижок.

Купити пам’ятник за індивідуальним замовленням у Шацьку можна не лише за персональним проектом, а й обираючи комплектацію на власний розсуд. В асортименті запропоновано близько 200 моделей, а також різноманітні ритуальні аксесуари:

  • кам’яні вази;
  • лампадки;
  • каплички;
  • фоторамки;
  • фотокерамічні портрети;
  • підсвічники тощо.

Оформлення може бути дуже різним - оскільки в майстерні працює дизайнер, який втілює в камінь та оформлення пам’ятника всі побажання замовників. Лаконічне або вишукане, релігійного чи мирського змісту – будь-яке оздоблення надгробку від нашої компанії виглядатиме привабливо й естетично впродовж багатьох років.

Зателефонуйте нам за вказаними в розділі Контакти номерами, і зробіть замовлення відповідно до своїх побажань, а ми, в свою чергу, запропонуємо варіанти вибору та оптимальні ціни.

 

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі