Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Обирайте якісні пам'ятники для встановлення в Любешеві

Якщо потрібно встановити пам’ятник у Любешеві Волинської області, то найкраще обрати таку модель, яка матиме привабливий вигляд і водночас служитиме довгі роки, не втрачаючи міцності й цілісності навіть під впливом природних явищ – таких як мороз, дощ, сніг.

Гранітна майстерня MEMORY надає послуги з виготовлення, доставки та встановлення пам’ятників у Любешеві, а також належним чином виконує оформлення місця поховання, пропонуючи додаткові елементи та аксесуари.

Якісну модель пам’ятника з натурального каменю можна замовити, зателефонувавши нам або залишивши заявку на сайті. Спеціалісти компанії складуть відповідний проект з урахуванням художнього оформлення. Доповнити готовий пам’ятник можна по-різному - замовивши гравірування, фотокерамічне оздоблення, портрет на склі, кам’яну вазу тощо. А ще ми виконуємо написи та епітафії, різноманітні малюнки й фігури – зображення хрестів, свічок, голубів, храмів тощо.

Надмогильні пам’ятники від виробника в асортименті

У майстерні MEMORY можна купити пам’ятники на могилу за доступною ціною. Процес виготовлення якісного й надійного надгробка з відповідним замовленню художнім оздобленням вимагає злагодженої роботи команди майстрів, дизайнерів, гравірувальників. Саме тому кам'яний виріб не може бути надто дешевим. Ми дбаємо про те, щоб у клієнта з різним бюджетом був вибір, тому у нас представлені варіанти - від недорогих базових моделей до вишуканих ексклюзивних надгробків з відповідним художнім оздобленням.

За потреби можна замовити у Любешів як одинарний пам’ятник, так і подвійний, або цілу меморіальну композицію. З матеріалів можна обирати різні види граніту - чорного, сірого, коричневого та зеленого забарвлення, а також базальт, лабрадорит або габро. Крім кольорів, камінь також може відрізнятися фактурою та відтінками, наявністю чи відсутністю вкраплень.

Чому варто співпрацювати з майстернею MEMORY?

Прийнявши рішення зробити замовлення в Любешів щодо доставки та встановлення пам’ятника у майстерні MEMORY, клієнт отримує такі переваги:

  1. Довговічний та якісний пам’ятник, який матиме привабливий вигляд довгі роки.
  2. Виріб, що цілком відповідатиме вашим побажанням і вимогам щодо габаритів, оформлення й кольору.
  3. Точне дотримання строків виконання: від 2-х до 4-х тижнів, залежно від складності замовлення.
  4. Доставка та виконання монтажу на місці, у Любешеві, кваліфікованими майстрами.
  5. Актуальні ціни та спецпропозиції.

Ми близько 20 років займаємося виробництвом якісних пам’ятників, досконало володіємо всіма тонкощами виробничого процесу, розуміємося на властивостях різних видів натурального каменю. Наші дизайнери можуть спроектувати моделі пам’ятників різноманітних видів, конфігурацій та цінових категорій, з будь-якими варіантами художнього оформлення.

Ціна гранітного пам’ятника в майстерні MEMORY

Вартість пам’ятників у гранітній майстерні MEMORY – прийнятна для жителів України. В каталозі сайту представлені вироби для бюджету як високого, так і середнього рівня. Кожний наш пам'ятник – це своєрідний витвір мистецтва, оскільки він має тематичне художнє оформлення та цілковиту відповідність запитам. Це надійні та міцні постаменти, які сьогодні замовляються не лише для Волинської і Рівненської областей, але й для Тернопільської, Хмельницької, Закарпатської, Житомирської. Ми, в свою чергу, даємо гарантію на якість виготовлених пам'ятників, тобто, на їхню довговічність та цілісність.

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі