Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Купити якісний пам’ятник для встановлення в Полонному

У гранітній майстерні MEMORY, що в Рівненській області, пропонується виготовлення якісних довговічних пам’ятників з каменю українського походження. Граніт – це мінерал, який має багато різновидів, тому виготовлені з нього постаменти можуть мати унікальний вигляд і відрізнятися між собою. До того ж граніт буває різних кольорів – чорний, сірий, коричневий, червоний, зелений, з вкрапленнями та розводами.

Крім граніту, тут можна обрати такі матеріали або готові вироби з них:

  • базальт;
  • габро;
  • лабрадорит.

Усі ці види каменю відрізняються між собою не лише кольорами, а й фактурою. Наприклад, габро найчастіше має глибокий чорний колір або його відтінки, а під час полірування набуває дзеркального глянсу. З нього виготовляють міцні й вишукані пам’ятники.

Лабрадорит також може бути чорним, із синіми вкрапленнями. Його частіше застосовують для виробництва бордюрів, тумб, додаткових елементів.

Базальт – іще один різновид каменю, який активно використовується у виробництві кам’яних надгробків. З нього також виготовляють якісне художнє оформлення та додаткові елементи.

Оформлення пам’ятників віруючих людей в Полонному

Оформлення кам’яних надгробків у Полонному може бути різним залежно від того, якого віросповідання була померла людина. Для православних ми встановлюємо хрести, свічки, лампади, виконуємо зображення храмів у вигляді гравірування, наносимо епітафії релігійного змісту.

Для мусульман ми пропонуємо особливі надгробки у вигляді стел, копіюючих півмісяць із зіркою, мечеті та національні орнаменти.

Для юдаїстів характерні прямокутні вертикальні або горизонтальні надгробки, а також не менш поширені тумби прямокутної чи циліндричної форм. Портрети у них не використовують, більше поширена відповідна символіка: зірка Давида, масивний свічник тощо. Популярні фігури тварин та написи на івриті.

Католицькі пам'ятники замовляють зі скульптурами богоматері або янголів чи птахів. Для естетичної привабливості додаються троянди, віночки, свічки. Кольори монументів найчастіше – білі чи світлих відтінків, проте можливі варіанти.

Традиційна символіка на пам’ятниках в Полонне

Традиційна символіка на пам'ятниках покликана викликати асоціації з померлою людиною або спонукати до спогадів і роздумів про цінність життя. У гранітній майстерні MEMORY пропонується великий вибір традиційної символіки для оформлення пам’ятників.

  1. Зображення тварин: метелик, собака, сова, птах, дельфін, кит, лев.
  2. Рослини: пальмова гілка, колоски, плющ, сосна, троянда, папороть, дуб, лавр, вінок.
  3. Вислови латинською мовою.
  4. Фігури: хрести, зірки, піраміди, трикутники, квадрати, кола, серця.
  5. Змістовні символи: арфи, всевидюче око, діти, вогонь, смолоскипи.
  6. Професійна символіка: книга, якір, автомобіль, музичний інструмент, знаряддя праці.

Усі ці зображення чи фігури на пам’ятниках мають відображати або внутрішній світ, хобі та спосіб життя померлої людини, або - силу скорботи та втрати рідних людей покійного.

Купити пам’ятник в Полонне на сайті MEMORY

Майстерня MEMORY пропонує мешканцям міста Полонне, що в Хмельницькій області, замовляти якісні й довговічні пам’ятники з доставкою та встановленням за доступну ціну. Ми виготовляємо одинарні, подвійні постаменти, різних кольорів та форм – на вибір клієнта. Тут можна замовити як вироби з нашого каталогу, так і за індивідуальним замовленням, по власному ескізу.

Гарантуємо виконання точно в строк, швидку доставку та встановлення на місці поховання. Облаштовуємо також майданчик навколо пам’ятника: виклад бруківки, плит, встановлення лавки, ваз та лампадок. Усі послуги надаються за попередньою домовленістю, тому пишіть нам на сайт або телефонуйте – ми на зв’язку!

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі