Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Як замовити в Почаїв елітні пам’ятники?

Майстерня MEMORY – підприємство з величезним досвідом роботи в галузі виробництва кам'яних надгробків. Ми працюємо з такими мінералами як граніт, базальт, лабрадорит, габро. Оскільки поряд розміщені кар'єри з видобутку природних каменів, то ціни на наші вироби для мешканців міста Почаїв – від виробника, без додаткових націнок. Усі пам'ятники відрізняються естетичною красою, міцністю, лаконічністю, доступною вартістю.

Команда досвідчених професіоналів складається з майстрів з обробки каменю, художників та дизайнерів. Ми своєчасно виконуємо всі замовлення, доставляємо по всій території Західної України та надійно встановлюємо.

Не дивно, що гранітна майстерня MEMORY має авторитет серед конкурентів та замовників, оскільки в неї є такі переваги:

  • багаторічний досвід виготовлення пам’ятників;
  • стійкість монументів до зовнішніх впливів, довговічність та витривалість;
  • індивідуальний підхід до кожного замовлення;
  • великий асортимент продукції;
  • злагоджена командна робота;
  • дотримання термінів виконання;
  • доставка та професійний монтаж.

Асортимент кам’яних виробів у гранітній майстерні MEMORY 

На сайті компанії MEMORY можна замовити надмогильний пам’ятник для встановлення в місті Почаїв, який матиме унікальний дизайн та вишукане оздоблення. Ми пропонуємо одинарні та подвійні монументи, а також цілі композиційні рішення. В якості оздоблення ми пропонуємо такі кам'яні вироби як вази, лампадки, різні види гравірування, фото на кераміці, написи та епітафії. Ціна пам’ятників від гранітної майстерні MEMORY залежить від вартості каменю, складності композиції, варіанту оздоблення. Вигляд монумента може відрізнятися також залежно від призначення – для чоловіка, жінки чи дитини. За формою ми виготовляємо також дуже різнопланові моделі: прямокутні, квадратні, горизонтальні та вертикальні, овальні, скошені, рівні, асиметричні, з плавними лініями тощо.

У нас представлені як дорогі елітні моделі, так і простіші, для клієнта середнього рівня платоспроможності.

Пропонуємо також виробництво пам'ятників за індивідуальним ескізом, з цілковитим врахуванням побажань замовника.

Доставка та монтаж пам’ятників у Почаєві

Гранітна майстерня MEMORY надає послуги з доставки й встановлення надмогильних надгробків та пам’ятників на території міст і селищ Західної України в Тернопільській, Рівненській, Хмельницькій, Житомирській областях.

Готові вироби з натурального каменю представлені в каталозі сайту, де їх можна обрати та оформити замовлення.

Доставка кам'яних виробів у місто Почаїв здійснюється як власним транспортом гранітної майстерні, так і транспортними компаніями або самим клієнтом – за його бажанням.

Встановлення пам'ятника на місці поховання здійснюється оперативно та надійно. Ми гарантуємо стійкість монумента, довговічність і витривалість. Зовнішньому вигляду кам'яних пам'ятників не зашкодять ні дощ, ні сніг, ні мороз. Максимум догляду – це протирання надгробка вологою чи сухою тканиною – залежно від забруднення. Незважаючи на відмінні характеристики, ми все-таки даємо гарантію на всі свої вироби – до 10-и років. Додаткові елементи також виготовляються з різних видів каменю, і це можуть бути вази, лампадки, лавки, підсвічники тощо.

Телефонуйте або пишіть на наш сайт – і ми одразу відгукнемось! Майстерня MEMORY – це саме те місце, де вам допоможуть вшанувати пам'ять про близьких людей гідно й шанобливо. 

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі