Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Пам'ятники в Радехові з довговічного граніту та базальту

Гранітна майстерня MEMORY займається виробництвом якісних надмогильних пам’ятників з граніту, базальту, габро та лабрадориту. Усі ці види каменю видобуваються лише з українських родовищ, тому ціна на надгробки досить невисока, хоча якість виробів, завдяки великому досвіду працівників, завжди найкраща.

У майстерні MEMORY ми пропонуємо вироби з таких видів граніту:

 • Лезниківського;
 • Капустинського;
 • Кашинського;
 • Маславського;
 • Покостовського;
 • Жадківського.

Крім граніту, тут можна замовити пам’ятники для Радехова з таких натуральних мінералів:

 • базальту – природного каменю насиченого чорного кольору, для використання в художньому оформленні;
 • габро – чорного каменю з білими вкрапленнями, що виглядає вишукано й свіжо;
 • лабрадориту – чорно-сірого каменю із синіми вкрапленнями.

Ціна пам’ятників залежатиме від обраного виду каменю та рівня складності проекту. Ми пропонуємо додатково замовити доставку та встановлення надгробків, а також додаткове оформлення ритуальною атрибутикою. Ціни – від виробника, тому вони доступні для споживача середнього та високого рівня платоспроможності. За потреби ми можемо запропонувати також бюджетні соціальні варіанти монументів і надгробків, лаконічних форм та стриманого декору.

Яке оригінальне оформлення тут можуть запропонувати у Радехів?

Якщо потрібно замовити пам’ятник за доступною ціною у Радехів, який матиме пристойний вигляд та вишукане оздоблення – пропонуємо послуги від майстерні MEMORY. Наш художник оформить ікони, епітафії, портрети та інші надписи й зображення будь-якого рівня складності. У процесі виробництва враховуються всі побажання клієнта, використовується індивідуальний підхід до виконання кожного замовлення. У каталозі сайту представлена велика кількість різноманітних варіантів пам’ятників, тому варто переглянути спочатку їх – можливо, якийсь із них буде до вподоби, і можна буде купити готовий виріб – швидко та без додаткових клопотів.

Переваги гранітних пам’ятників від MEMORY

Для тих, хто прагне, щоб місце поховання в Радехові виглядало завжди привабливо й доглянуто, не варто економити на пам’ятнику. Насамперед, потрібно ретельно обирати матеріал та замовляти встановлення від професіоналів. Саме від цих складових залежатиме міцність та довговічність надгробку. Усі згадані види каменю володіють найкращими для виготовлення монументів властивостями, проте ми перелічимо характеристики саме граніту, який на сьогодні найпопулярніший.

 1. Стійкість до механічного зношування: пам’ятники навіть з минулих століть можуть зберігати свій монументальний, естетичний вигляд.
 2. Різноманітність кольорів та відтінків.
 3. Термічна стійкість: камінь не реагує на коливання температури, а також стійкий до впливу снігу, морозів, дощів та вітру.
 4. Твердість. Граніт дуже твердий і міцний, щодо цих якостей ходять легенди, які цілком виправдані.
 5. Універсальність каменю – в єдиному стилі з нього можна виконати не лише пам’ятники, а й різні аксесуари – вази, лампадки й хрести.

Ми пропонуємо європейський рівень сервісу та доступні ціни, тому замовити пам’ятник для Радехова в нашій майстерні – найкращий варіант. Надгробки виготовляються протягом 2-х тижнів, а доставка та встановлення відбуваються за кілька днів, залежно від складності композиції. 

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі