Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Пам'ятники у Сарнах з художнім оформленням

Гранітна майстерня MEMORY виготовляє надмогильні пам’ятники у Сарнах вже більше 10 років. Маємо власне виробниче устаткування для обробки каменю та професійних майстрів, що здатні втілити дизайн різного рівня складності. Кожен виготовлений пам’ятник відповідає найвищим стандартам щодо довговічності та естетичного зовнішнього вигляду.

Для створення надмогильних надгробків використовується тільки граніт з українських родовищ поблизу яких розташоване наше виробництво. Саме тому на пам’ятники у Сарнах ціни маємо змогу встановлювати на лояльному рівні. Також для підтримання невисокої цінової політики ми створюємо стандартні моделі з різноманітними аксесуарами. Строки виконання замовлення складають від 2 до 4 тижнів. 

Граніт є ідеальним матеріалом для виготовлення ритуальних монументів. Він не боїться погодних примх та може сторіччя простояти під відкритим небом, не втративши свій зовнішній вигляд. Багата фактура та кольори дозволяють реалізовувати будь-які дизайнерські концепції та побажання клієнтів. Пропонуємо найбільш сучасні рішення для оформлення надгробків.

Надмогильні пам’ятники: як замовити?

На нашому сайті завжди представлені актуальні ціни. В асортименті більш ніж 150 моделей. Щоб купити пам’ятник у Сарнах через наш сайт, потрібно вибрати бажану модель та оформити замовлення. У разі необхідності кваліфікований співробітник майстерні допоможе обрати оптимальний варіант та комплектацію в залежності від індивідуальних побажань. 

На сайті вказані ціни без урахування художніх робіт. Регулярно оновлюється асортимент та виставляються товари з вигідними знижками. Ціни на пам’ятники по акції можуть зменшуватися на декілька тисяч гривень. Це дає змогу нашим клієнтам купувати достойні вироби VIP та середнього сегментів недорого.

Види пам’ятників та матеріалів у нашій майстерні

Місто Рівне та Рівненська область надають можливості для створеннях високоякісних пам’ятників для могил, бо поруч є місця видобутку відомих на увесь світ завдяки своїм виключним властивостям матеріалів. І саме тому ми можемо пропонувати різні види каменю: базальт, граніт, габро, лабрадорит та багато інших. 

В асортименті представлені одинарні та подвійні пам’ятники. Одинарні складаються з арки, тумби, квітника та додатково можна замовити підсвічник, лампадку, підставку та плиту. Подвійні монументи робляться для того, щоб підкреслити тісний зв’язок, оформити ділянку лаконічно та гармонійно. 

Для кожного з видів реалізуємо виготовлення пам’ятників у Сарнах на професійному рівні. Це означає, що кінцевий виріб відповідає усім нормам та критеріям, має високі естетичні та практичні якості. Ціна буде залежати від розмірів постаменту, різновиду граніту, моделі та комплектації, побажань щодо декоративного оформлення, розмірів та способу нанесення надписів та фотографії.

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі