Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Якісні надмогильні пам'ятники в Дубно

Гранітна майстерня MEMORY пропонує жителям Дубно та інших міст Рівненської області, сусідніх регіонів купити якісні пам’ятники від виробника. Наша команда кваліфікованих дизайнерів та майстрів розробляє та створює пам'ятники на могилу недорого з натурального каменю та здійснює їх встановлення. 

У своїй роботі ми використовуємо природній матеріал, добутий з родовищ на території Рівненської області. Серед найпоширеніших видів каменю, що застосовуються нами для виготовлення пам'ятників у Дубно - граніт, габро, базальт, лабрадорит, а також гранітна крихта для реалізації окремих замовлень. Важливо, що натуральне каміння має особливу структуру, завдяки чому легко піддається обробці та є стійкім до тривалого впливу природних стихій. 

Пам’ятники від українського виробника – гранітної майстерні MEMORY довгий час зберігають охайний вигляд, не піддаються руйнуванню, адже виконані з врахуванням кліматичних особливостей регіону, технічних критеріїв, а також встановлені кваліфікованими співробітниками нашої компанії.

Надмогильні пам'ятники з гарантією від виробника

Оформити замовлення на виготовлення та встановлення пам’ятника в Дубно від національного виробника вигідно. У нас ви можете купити пам'ятники у Дубно за доступною ціною.

Наші переваги:

  • Багаторічний досвід роботи. Наші дизайнери, художники, скульптори використовують сучасні технології, принципи обробки та роботи з природним каменем, дбайливо та відповідально виконують усі поставлені задачі, реалізовують проекти будь-якої складності. 
  • Вироби, що пропонує наша майстерня – це довговічні композиції, які довгі роки слугуватимуть особливим символом вічної пам’яті про померлих.
  • У нас індивідуальний підхід до виконання кожного замовлення. Команда майстрів розробить ескізи та реалізує проекти будь-якої складності. 
  • Каталог власних проектів та дизайнерських моделей включає десятки різноманітних варіантів.
  • Виконуємо замовлення в чітко обумовлені терміни. 
  • Ми пропонуємо своєчасну, надійну та якісну доставку продукції майстерні, професійне встановлення виробів.
  • Надаємо гарантію виробника на весь асортимент пам’ятників. 

Доставка та монтаж пам’ятників в Дубно 

Майстерня рекомендує замовити професійний монтаж пам’ятників. Ми застосовуємо сучасні методи монтажу одинарних та подвійних надгробків, ефективно та швидко встановлюємо придбану продукцію, гарантуючи її правильне розташування на місці захоронення. Наші спеціалісти при виїзді на місце допоможуть визначитись з особливості встановлення залежно від визначених термінів, особливостей місця, типу ґрунту.

Надмогильні пам’ятники надійного українського виробника відповідають всім технічним нормам, мають сертифікати якості, та оптимальну ціну на весь модельний ряд. Лише у нас ви можете купити меморіальний виріб на могилу недорого, виготовлений з якісної сировини із застосуванням новітніх методів обробки граніту та інших видів каменю.Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі