Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Замовити пам'ятник у місто Любомль від українського виробника

Тим, кого у Любомлі цікавлять оригінальні надмогильні пам'ятники естетично привабливого вигляду та сучасного дизайну, з якісного природного каменю, довговічного й міцного - пропонуємо звернутися до гранітної майстерні MEMORY. У Рівненській області містяться поклади граніту, що дає можливість використовувати його для виробництва надмогильних постаментів, надгробків та інших ритуальних поховальних монументів.

Досвідчені майстри компанії MEMORY запропонують своїм клієнтам пам’ятники не лише з граніту, а й з інших екологічно чистих природних мінералів, які відрізняються чудовими характеристиками та, разом з тим, легко піддаються обробці.

Перелічимо найпопулярніші варіанти природного каменю для виготовлення пам'ятників у місті Любомль та інших містах західноукраїнських земель:

  • граніт;
  • габро;
  • базальт;
  • лабрадорит.

Чим гранітна майстерня MEMORY краща від інших?

У майстерні MEMORY можна замовити пам'ятник будь-якого розміру, вигляду, із кожного з перелічених природних каменів, з доставкою та встановленням. Порівняно з іншими схожими майстернями, наша продукція – недорога, хоча чудова за якістю. Ми тримаємо ціни в прийнятних для більшості українських громадян межах, оскільки самі є виробниками, а не посередниками. Наше кредо - виконувати замовлення за доступними цінами, оскільки ми хочемо, щоб клієнти були задоволені результатом нашої роботи.

Чому ж мешканцям міста Любомль найкраще звертатися щодо замовлення пам'ятників саме до гранітної майстерні MEMORY? Назвемо кілька вагомих причин.

  • продукція від гранітної майстерні MEMORY володіє чудовими експлуатаційними характеристиками;
  • пам'ятники виготовляються за індивідуальними проектами;
  • майстерня пропонує широкий модельний ряд надгробків та пам'ятників;
  • виконується оздоблення пам'ятників різного рівня складності;
  • термін виготовлення пам'ятників – від двох до чотирьох тижнів.

Ціна пам'ятників у Любомлі залежатиме від складності як самого надгробка, так і його оздоблення. Тут можна замовити як одинарні пам'ятники на одного померлого, так і подвійні – на двох. Пропонуємо різні види гравірування, виконання написів, портретів, фігур на повний зріст, відповідних малюнків та релігійних аксесуарів. Зразки оформлення, а також форм і розмірів різноманітних пам'ятників можна переглянути в каталозі сайту. Якщо клієнт бажає внести корективи, щоб щось видалити чи додати на майбутньому пам'ятнику – наші дизайнери виконають побажання, створюючи ескіз майбутнього виробу, а потім майстри втілять все це у камені.

Надмогильні пам'ятники українського виробництва в Любомлі

Майстерня MEMORY виготовляє все те, що показано на відповідних сторінках сайту. Тут можна обрати будь-який варіант майбутнього виробу за лояльними цінами. Пам'ятники від MEMORY на довгі роки залишаються без будь-яких негативних змін, не потребуючи особливого догляду, тому підходять для тих, хто зрідка навідується через віддаленість проживання чи надмірну зайнятість. Пам'ятники протягом десятків років не піддаються руйнуванню.

Як зробити замовлення пам'ятників у місто Любомль?

Професійні дизайнери, гравірувальники, майстри з обробки каменю від гранітної майстерні MEMORY виконають індивідуальне замовлення на виготовлення пам'ятника будь-якої складності, доставлять його за місцем призначення та надійно там встановлять. Ми працюємо у Рівненській, Волинській, Тернопільській та багатьох інших областях України. Замовити надгробок у місто Любомль можна просто з дому, скориставшись контактними даними нашої майстерні, наданими на сайті в розділі Контакти. Телефонуйте або пишіть нам, і ми врахуємо ваші побажання і бюджет. Наші менеджери допоможуть обрати вид каменю та варіант моделі пам'ятника.

 

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі