Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Де замовити недорогі ексклюзивні пам'ятники?

Купити гранітний пам'ятник в Іваничах, замовивши його в гранітній майстерні MEMORY - це вигідно та зручно. І не важливо – обираєте ви лаконічний бюджетний варіант чи ексклюзивний розкішний подвійний надгробок – ми кожному клієнту приділяємо максимум уваги й розуміння. Гарантуємо оперативність оформлення замовлення, професійну консультацію, якість виконання робіт, швидку доставку та надійне встановлення.

Купити пам'ятник у Іваничах – недорого й швидко

Якщо вам необхідно замовити пам'ятник в Іваничах для облаштування нової могили чи поновлення старої – звертайтеся до гранітної майстерні MEMORY, що в Рівненській області. У нас можна недорого виготовити надгробок будь-якого вигляду, з відповідним оформленням та аксесуарами за доступною ціною.

По-перше, ми виготовляємо вироби з натурального каменю вітчизняних родовищ, тому пропонуємо прийнятні ціни. По-друге, ми маємо власне виробництво, тому, звернувшись до нас, можна отримати повний спектр послуг і робіт, якість яких ми гарантуємо.

У каталозі нашого сайту є фото варіантів рішень для тих клієнтів, які прагнуть замовити привабливе оформлення могили на кілька десятків років, та яке в подальшому не вимагатиме особливих турбот і ретельного догляду.

Зробити замовлення для смт Іваничі на нашому сайті дуже просто – потрібно зателефонувати або написати нам, і наш менеджер відразу відгукнеться. Ми вислухаємо потреби клієнта та запропонуємо всі можливі варіанти. За бажання замовник може надати власний індивідуальний ескіз надгробку, і ми з задоволенням втілимо його в життя.

Чому варто звертатися до майстерні MEMORY?

Майстерня MEMORY має суттєві переваги перед конкурентами, перелічимо їх:

  • професійна обробка каменю завдяки наявності професійного обладнання;
  • довговічність та надійність виробів;
  • міцні та естетично привабливі види каменю;
  • лояльність цін;
  • широкий асортимент;
  • виконання індивідуальних проектів;
  • якісне оформлення додатковими елементами;
  • швидка доставка та надійний монтаж.

Наша компанія робить все можливе для того, щоб запропонувати замовникові оптимальний варіант за обмеженого бюджету та виправдати очікування того клієнта, який прагне отримати ексклюзив.

Гранітні пам'ятники у Іваничах: ціна від виробника, фото та опис

У каталозі нашого сайту можна знайти велику кількість готових рішень. Ми забезпечуємо найкраще співвідношення ціни-якості, невпинно працюючи над вдосконаленням конкурентних переваг. Зверніть увагу на можливість купити пам’ятники від виробника в Іваничах за індивідуальним замовленням. При цьому не потрібно думати, що виріб за ексклюзивним замовленням – це надто дорого. Ми пропонуємо елегантні, проте лаконічні варіанти, вишукане оформлення та якісне гравірування. При бажанні замовити не лише пам’ятник, а цілий меморіальний комплекс чи подвійний пам’ятник з відповідним оформленням – телефонуйте, ми запропонуємо оптимальні варіанти.

Майстерня MEMORY пропонує якісну продукцію за доступною ціною

Ми – компанія з великим досвідом на ринку ритуальних послуг, з відмінною репутацією та пропозиціями індивідуальних проектів.

На розділах нашого сайту ви можете побачити не лише різноманітні варіанти якісних пам’ятників з натурального каменю, які вражають вишуканістю та вибором кольорів, а й додаткові аксесуари: вази, лампадки, хрести, портрети на фотокераміці тощо. Усім клієнтам ми пропонуємо європейський рівень сервісу та допомогу у виборі продукції. Співпраця з нами позбавить вас багатьох клопотів, пов’язаних з оформленням місця поховання, оскільки ми виконуємо всі роботи «під ключ».

Замовити пам'ятник у Іваничах Волинської області, ціна та габарити якого відповідатимуть вашим очікуванням – легко й просто, тому телефонуйте – ми на зв’язку!

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі