Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Пам'ятники в Сокаль від українського виробника

Гранітна майстерня MEMORY займається виробництвом високоякісних пам’ятників для встановлення в місті Сокаль, а також інших містах і селищах Західної України. Тут можна замовити не лише виготовлення, а й доставку та монтування надгробків на місці поховання. Крім того, майстерня також пропонує відповідне оздоблення на кожний пам’ятник: вази, підсвічники, лампадки, каплички тощо. Для виробництва кам’яних виробів у майстерні використовують міцний та дуже якісний матеріал - граніт і базальт, які видобувають з родовищ, розміщених неподалік виробництва.

Ми пропонуємо вироби на різні цінові категорії, а також варіанти для VIP-замовників. Якщо потрібно замовити гарно оформлений кам’яний пам’ятник унікального вигляду – наша майстерня зможе виконати й таке замовлення.

Надмогильні пам’ятники з різних видів каменю

Натуральний камінь в наявності у великому асортименті в гранітній майстерні MEMORY. Завдяки цьому можна вибрати будь-який дизайн пам’ятників, а також колір, фактуру й структуру каменю. Усі ціни – від виробника, без додаткових націнок. Довговічність та чудова якість наших пам’ятників гарантується вибором перевірених часом матеріалів. Перелічимо основні різновиди натурального каменю, які ми використовуємо у своїй роботі.

  1. Граніт – камінь чорного або сірого кольору з чорними вкрапленнями, а також коричневого, червоного, зеленого. Видобувається в українських родовищах, дуже міцний, естетично привабливий і довговічний.
  2. Базальт – натуральний камінь чорного кольору, купити пам’ятник з якого можна в місто Сокаль. За властивостями він схожий на граніт, проте частіше базальт використовують для різних видів художнього оздоблення.
  3. Габро – камінь чорного кольору зі світлими вкрапленнями. Чудово підходить для виготовлення пам’ятників, дешевший від граніту.
  4. Лабрадорит – часто має яскраві вкраплення синього забарвлення, ідеальний для оформлення облаштування у вигляді тумб та бордюрів.

Вартість кожного пам’ятника формується з таких складових як ціна обраного каменю, додаткового оформлення, габаритів та складності самого надгробка та його оздоблення.

Переваги гранітної майстерні MEMORY

Майстерня гранітних ритуальних виробів MEMORY професійно займається виготовленням пам’ятників близько 20-и років. Команда досвідчених спеціалістів – інженерів, дизайнерів, гравірувальників – пропонує якісне виконання замовлення у місто Сокаль у зазначений термін.

Обробка каменю здійснюється на професійному високотехнологічному обладнанні, а портрети та інші зображення можуть бути у вигляді  гравірування, а також на кераміці й склі. Додаткові елементи – вази, лампадки, підсвічники, квіти – можуть бути виконані з каменю в тон або контрастного відтінку, що надасть композиції додаткової привабливості. Ціна на пам’ятники в місто Сокаль буде прийнятною, оскільки ми самі виробники, а також використовуємо натуральний камінь вітчизняного виробництва.

Виконаємо замовлення будь-якого рівня складності, усі наші моделі, незалежно від ціни та вигляду, матимуть найкращу якість та відмінну міцність. Оздоблення може бути як лаконічним, стриманим, так і вишуканим, з різними додатковими елементами, плавними лініями, позолотою та посрібленням  - відповідно до побажань клієнта.

Ми не лише виготовляємо пам’ятники різних видів та розмірів, а ще й доставляємо їх та встановлюємо на місці поховання. 

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі