Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Пам'ятники у Млинові від національного виробника

Виготовлення та установка пам'ятників у Млинові та інших містах західної України – основна спеціалізація MEMORY. Наша гранітна майстерня з великим досвідом роботи пропонує меморіальні вироби із каменю. 

У нас широкий вибір моделей, розроблених за власними проектами досвідченою командою дизайнерів, художників та спеціалістів. Витвори із натурального матеріалу представлені у різних варіантах: ви можете обрати модель та комплектацію надгробку чи цілого ансамблю із граніту або будь-який аксесуар на могилу.

В каталозі представлені одинарні та подвійні постаменти із каменю. Ціни на такі пам'ятники у Млинові можуть значно відрізнятися: вартість кожної моделі розраховується індивідуально. Наші спеціалісти враховують особливості виконаних робіт, матеріал, обраний замовником, складність реалізації моделі та додаткові послуги.

Гранітна майстерня MEMORY пропонує замовити неповторні надмогильні пам’ятники, виготовлені за вашим власним проектом. Ми готові втілити будь-який ваш ескіз, розробити індивідуальну модель відповідно до ваших побажань. Оформіть замовлення на створення ексклюзивного проекту, щоб гарантовано отримати кам’яний постамент, що відповідатиме вашим особистим вподобанням.

Виготовлення пам'ятників у Млинові: що варто знати?

Гранітна майстерня пропонує купити пам'ятник на могилу у Млинові недорого.  Майстри MEMORY для виготовлення надгробків використовують виключно натуральний матеріал, який відповідає високим стандартам якості. Наше виробництво зосереджено у Рівненській області, де є цінні поклади граніту та інших видів натурального каменю, що широко застосовується у виробництві пам’ятників.

Пам’ятники гранітної майстерні довговічні, не піддаються впливу різних природніх умов та змінам температурних режимів. Наші спеціалісти застосовують новітні технології обробки натурального матеріалу, зберігаючи його неповторні властивості. 

У нас ви можете замовити ексклюзивні меморіальні комплекси із граніту, базальту, габро або мармуру. Витончені багаті природні кольори зазначених природніх матеріалів доповнять обрану композицію. На сайті ви можете вибрати будь-який вид каменю, який відповідатиме вашим вподобанням.

Купити надмогильні пам'ятники: ціни на гранітні вироби 

Ціна на пам’ятники у гранітній майстерні MEMORY вигідна. На сайті представлені кам’яні вироби середнього та VIP сегменту. Уся продукція гранітної майстерні – це якісний, професійно оформлений та надійний витвір із натурального каменю, що десятиліття зберігатиме достойний вигляд та цілісність конструкції. Ціни на ексклюзивні пам’ятники обумовлені складністю проектів та художнього оздоблення.

Замовити надійний постамент від українського виробника недорого з доставкою та професійним встановлення ви можете не лише на території Рівненської області, але й у сусідніх регіонах (Хмельницька та Тернопільська область).Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі