Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Пам’ятники з граніту для встановлення в Кам’янці-Бузькій

Гранітна майстерня MEMORY має багаторічний досвід у виробництві та монтуванні надгробків різноманітних видів по всій території Західної України. Колектив складається з професійних художників, дизайнерів, інженерів та майстрів з гравірування. Тут пропонуються як готові вироби з натуральних мінералів, так і замовлення за індивідуальними проектами. Пам’ятники в Кам’янку-Бузьку та інші міста й селища ми виробляємо з кількох видів природного каменю:

  • базальту;
  • граніту;
  • лабрадориту;
  • габро.

Кожен з названих мінералів відрізняється чудовою міцністю, стійкістю до кліматичних та природних впливів, різноманітністю кольорів, блиском і довговічністю.

Які пам’ятники можна замовити в MEMORY?

У гранітній майстерні MEMORY, що в Рівненській області, можна замовити пам’ятники та меморіальні надгробки різних видів, розмірів, форм і кольорів. Наші вироби можуть бути подвійними, одинарними, а також у вигляді меморіалів. Ми пропонуємо клієнтам як відкриті пам’ятники, з квітником, так і повністю закриті кам’яною плитою. За формою це можуть бути вертикальні, горизонтальні, прямокутні або овальні пам’ятники. Верх виготовляємо скошеним, рівним, хвилястим, асиметричним, фігурним – будь-яким, за бажанням замовника.

З додаткових аксесуарів ми пропонуємо кам’яні вази, лампади, хрести, підсвічники, колони та інші декоративні елементи як релігійного, так і мирського змісту. Надгробки зазвичай виготовляються з каменю одного або різних видів, а також з одного чи кількох кольорів.

В якості художнього оформлення наші майстри пропонують гравірування, а також фото на кераміці та склі. За тематикою це портрети покійних, лики святих, янголи, хрести, свічки, квіти, голуби тощо. Крім зображень, ми також наносимо епітафії, слова скорботи, біблійні вислови. Додаткові елементи можуть бути різьблені, вигравірувані, нанесені фарбою, позолотою, сріблом. Зображення можуть бути як чорно-білими, так і кольоровими.

Гарантія якості пам’ятників для Кам’янки-Бузької

Якщо потрібно замовити якісний та міцний гранітний пам’ятник в Кам’янку-Бузьку, зайдіть на наш сайт та оберіть варіант. Потім зателефонуйте нашим менеджерам та узгодьте всі питання щодо вартості виробу, розмірів, варіантів оплати й доставки, а також, за потреби, внесення змін щодо його зовнішнього оформлення. Крім того, якщо сторони дійшли згоди, можна відразу обумовити види художнього оформлення та строки встановлення.

Завдяки застосуванню новітніх технологій в обробці каменю та виробництві пам’ятників, у гранітній майстерні MEMORY завжди швидкі темпи виконання замовлень. А ціни, порівняно з конкурентами, тримаються на доступному рівні для більшості українців завдяки розташуванню поблизу виробництва гранітних і базальтових родовищ.

Замовляйте в нашій майстерні міцні, довговічні та витривалі пам’ятники з якісним естетичним оформленням для встановлення в Кам’янці-Бузькій та інших містах України. Гарантуємо професійний підхід до кожного з етапів виробництва, доставки й встановлення.

Якщо замовник не обрав на сайті підходящу модель пам’ятника, то можливий варіант виконання надгробка за індивідуальним проектом клієнта. Ціна такого замовлення буде дещо вищою, проте в результаті буде саме такий пам’ятник, який максимально відповідатиме усім його побажанням і вимогам. Усі вироби від майстерні MEMORY мають сертифікати якості. Ми даємо гарантію на свої пам’ятники до 10 років. Телефонуйте та замовляйте надійні постаменти, які стоятимуть десятиліттями та не потребуватимуть надмірних зусиль щодо догляду.

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі