Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Довговічні пам’ятники в Ратному від виробника

Майстерня MEMORY має великий досвід у виготовленні пам’ятників з природних матеріалів – граніту, базальту, лабрадориту та габро. Виробництво компанії зосереджено на території видобування природних мінералів, тому всі наші надгробки відрізняються особливою міцністю, естетичною привабливістю та доступною ціною. Базальт, габро, граніт, лабрадорит та інші природні мінерали служать основою для створення довговічних і надійних виробів. 

У майстерні MEMORY працює команда досвідчених дизайнерів, гравірувальників та майстрів з обробки каменю. Ми своєчасно та оперативно реалізуємо замовлення будь-якого рівня складності на території Західної України.

Попит на продукцію від MEMORY можна пояснити такими нашими перевагами:

  • значний досвід у сфері виготовлення пам’ятників;
  • довговічність та витривалість пам’ятників до зовнішніх впливів;
  • індивідуальний підхід до кожного замовлення;
  • великий асортимент продукції;
  • злагоджена робота всієї команди працівників;
  • чітке дотримання термінів;
  • швидка доставка та професійний монтаж.

Гранітна майстерня MEMORY: різноманітність кам’яних виробів 

У гранітній майстерні MEMORY можна замовити пам’ятник для встановлення в смт Ратне, який виділятиметься особливим дизайном, стилем, оригінальним вишуканим оздобленням. Тут можна купити одинарні та подвійні монументи, а також цілі композиції. Для оформлення ми пропонуємо такі вироби як вази, лампадки, а також різноманітне гравірування, фотокераміку, виготовлення портретів, зображень релігійного змісту, написів та епітафій.

Ціни на пам’ятники виробництва нашої компанії залежать від габаритів, складності оздоблення та вартості самого каменю. При тому, що в нас можна замовити як складні дорогі моделі пам’ятників, так і надгробки середньої вартості, прийнятні для пересічного споживача. На кожний бюджет ми пропонуємо відповідний варіант кам’яного виробу, враховуючи побажання замовника та його бачення кінцевого результату. Вигляд монумента може відрізнятися також від призначення – для чоловіка, жінки чи дитини.

Доставка та встановлення пам’ятників у Ратне

Гранітна майстерня MEMORY надає послуги доставки та монтування пам’ятників не лише на території Рівненської, але й Волинської, Хмельницької, Тернопільської та Житомирської областей.

Готові кам’яні вироби представлені в каталозі нашого сайту. Крім наданих моделей, можна також замовити свій варіант, за індивідуальним проектом. Ми врахуємо всі нюанси, запропонуємо саме той надгробок, який підходитиме за вашими вимогами щодо розмірів, кольору, оформлення.

Доставка готового виробу може відбуватися як нашими працівниками - за умови замовлення встановлення, так і транспортною компанією або безпосередньо замовником.

Встановлення надгробку відбувається оперативно та якісно. Ми не лише монтуємо кам’яний виріб, а й забезпечуємо належне оформлення місця поховання відповідною ритуальною атрибутикою. Це можуть бути вази, лампадки, свічки, лавки, виготовлені з каменю.

Звертайтеся в нашу майстерню та замовляйте високоякісні пам’ятники за доступними цінами!

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі