Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Пам'ятники в смт Турійськ: якісні вироби з натурального каменю

Пам’ятники, виготовлені з натурального каменю в гранітній майстерні MEMORY – довговічні й надійні, а також естетично привабливі. Наша компанія спеціалізується на виробництві та монтуванні постаментів на могили лише з надійних, перевірених часом матеріалів. 

Природні камені, які видобуваються в родовищах Рівненської області та застосовуються в нашій майстерні – це такі як:

  • базальт;
  • граніт;
  • лабрадорит;
  • габро.

Усі ці види природного каменю – міцні та якісні мінерали, які добре піддаються обробці, що дозволяє виробництво пам’ятників будь-якого рівня складності. Крім того, такі кам’яні вироби не втрачають міцності з часом, під впливом кліматичних умов, зберігаючи привабливість протягом десятиліть.

Команда дизайнерів та інженерів гранітної майстерні MEMORY гарантує високу якість пропонованого товару, який можна замовити для встановлення в смт Турійськ. Сучасні методи обробки та художнього оздоблення пам’ятників дозволяють виготовляти надгробки різних цінових категорій, - від стриманих лаконічних форм до вишуканих монументів зі складними малюнками та гравіруванням.  

Пропонуємо пам’ятники в Турійську за індивідуальним замовленням

У нашій майстерні можна замовити для Турійська різні види пам’ятників: одинарні, подвійні, елітні, вертикальні, горизонтальні, з різними видами оформлення та додатковими аксесуарами.

Крім запропонованих в каталозі сайту варіантів надгробків, можна замовити також виріб за індивідуальним проектом чи ескізом. В результаті ви отримаєте ексклюзивний пам’ятник, з урахуванням усіх своїх побажань та вподобань. Ми також виконаємо оригінальне художнє оформлення, яке максимально відображатиме характер, хобі чи спосіб життя померлої людини.

Для віруючих людей ми пропонуємо епітафії та аксесуари релігійного змісту, відповідні зображення та гравірування: лики святих, храми, рядки з Біблії, голуби, хрести, свічки тощо.

Спеціалісти MEMORY допоможуть обрати саме той вид каменю, який сподобається як за вартістю, так і за вимогами щодо своїх характеристик. Стосовно кольору також можна обрати не лише чорний варіант, а й благородний зелений чи червоний, із чорними вкрапленнями, сірий із чорним, коричневий та коричнево-сірий.

Купити надмогильні пам'ятники в Турійську за ціною виробника

Купити пам’ятник у гранітній майстерні MEMORY для смт Турійськ можна за доступною ціною. Оскільки ми використовуємо натуральний камінь з родовищ Рівненської області, тобто, від вітчизняного виробника, то й ціни в нас відповідні – прийнятні для українського споживача.

Крім встановлення самого пам’ятника, ми пропонуємо його оформлення різними аксесуарами та додатковими елементами: вазами, лампадками, фігурками янголів, птахів, а також надписами та малюнками у вигляді гравірування.

Після виготовлення виробу у відповідності із затвердженим проектом, узгодження його із замовником, ми доставляємо та встановлюємо його на місці поховання, з дотриманням усіх правил та технік.

Вартість замовлення складатиметься з таких пунктів: ціни каменю, розміра пам’ятника, складності роботи, наявності додаткових елементів.

Замовляйте пам’ятники в гранітній майстерні MEMORY – і результат нашої роботи вас неодмінно задовольнить.

 

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі