Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Пам'ятники у Ізяславі елітного та середнього сегменту від виробника

Основна діяльність гранітної майстерні MEMORY полягає у тому, щоб виготовляти якісні за усіма критеріями надмогильні пам’ятники у Ізяславі та Хмельницькій області. Також можемо організувати доставку та встановлення монументу по території Західної України. 

Використовуємо для виготовлення натуральний міцний граніт. Природний камінь беремо тільки з українських родовищ. Пропонуємо на VIP та середній сегменти пам’ятникiв ціни невисокого рівня. Ми пропонуємо моделі за прийнятною вартістю за рахунок того, що працюємо поруч з місцями видобутку граніту. 

Кожен виготовлений пам’ятник стандартного типу може доповнюватися різноманітними аксесуарами. Тому клієнт має можливість обрати оптимальні ціни на пам’ятники з урахуванням комплектації. На сайті представлені вази та лампадки з граніту, рамки для фото та фотокераміка. 

Надмогильні пам’ятники – широкий вибір монументів

Розмаїття відтінків та текстур природного граніту дозволяє купити пам’ятник у Ізаславі, виготовлений у необхідному кольорі. На сайті представлені фото-зразки доступних до замовлення варіантів. Це такі види каменю:

  • лабрадорит – матеріал темного кольору з контрастними синіми вкрапленнями;
  • габро – має вкраплення білого кольору;
  • базальт – глибокий чорний камінь, з якого можна виготовити пам’ятники на могилу недорого з художнім оформленням;
  • Покостовський граніт – сірий природний матеріал, що має чорні вкраплення.

Ви маєте можливість отримати консультацію щодо того, який вид матеріалу краще підійде для вибраного ескізу ікони чи епітафії. Власний дизайнер майстерні врахує ваші побажання, реалізує витончене та лаконічне оформлення. Дізнайтеся на пам’ятники у Ізяславі ціни за номером телефону на сайті.

Переваги української гранітної майстерні

Успішна робота гранітної майстерні MEMORY полягає у злагодженiй спiвпрацi спеціалістів з обробки каменю, професійних дизайнерiв з використанням сучасного устаткування та якісних матеріалів. Тому кожен виготовлений монумент відрізняється вiдмiнним рівнем виконання. Які ще є плюси:

  • створюємо стандартні моделі з можливістю розширити комплектацію (саме завдяки цьому вдалося добре знизити ціни на вироби);
  • надаємо комплексні послуги з доставкою та встановленням;
  • виготовляємо пам’ятники за найвищими стандартами;
  • працюємо швидко та надійно.

Надаємо експертну консультацію у разі необхідності. Обрати та замовити виготовлення пам’ятників у Ізяславі можна через сайт, обравши необхідні розміри моделі та зателефонувавши за контактним телефоном. Пропонуємо різноманіття розмірів, кольорів та стилів виробів. Довіртеся професіоналам для оформлення надгробку. Якісний монумент не буде вимагати особливого догляду та збереже свій зовнішній вигляд багато років.

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі