Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Пам'ятники з українського граніту для смт Вишнівець

Гранітна майстерня MEMORY виготовляє якісні пам’ятники протягом майже 20-и років, і за цей час заслужила довіру й авторитет замовників. Нас завжди рекомендують для виготовлення довговічного й естетично привабливого надгробку по містах Західної України. Тому якщо потрібно замовити пам’ятник для встановлення в смт Вишнівець Тернопільської області – ми будемо раді допомогти.

Що пропонує майстерня MEMORY?

Наші клієнти отримають такі види сервісу:

 • гарантію на пам’ятники до 10-и років, а на аксесуари – до 2-х;
 • якісну роботу професійних майстрів з обробки каменю;
 • можливість зробити замовлення на сайті або за телефоном;
 • обробку каменю сучасним технологічним обладнанням;
 • ціни пам’ятників від виробника;
 • знижки та акції;
 • великий вибір продукції та матеріалів;
 • виготовлення за індивідуальним замовленням;
 • повний комплекс робіт зі встановлення та оформлення пам’ятника.

Ми виготовляємо пам’ятники лише в натурального каменю українського походження, більшість з яких видобуваються безпосередньо біля виробництва. Саме тому ціни на наші вироби – лояльні, прийнятні для більшості українців.

Щоб віддати шану рідним людям належним чином, варто не поскупитися та оформити місце поховання достойно. Тим паче, що така діяльність відбувається раз на десятки років. Після професійного встановлення та облаштування пам’ятника він не потребуватиме особливого догляду, хіба що протирання вологою губкою, а потім - сухою тканиною. Висаджування квітів – за бажанням родичів, якщо ж такої можливості не передбачається, то можна не робити квітник, а покласти кам’яну плиту та встановити вазу для сухоцвіту.

Пам’ятники з доставкою та встановленням у Вишнівці

Гранітна майстерня MEMORY надає послуги з виготовлення та монтування пам’ятників «під ключ». Готові вироби доставляються транспортом від компанії на місце встановлення. Крім цього, пропонується самовивезення клієнтом або транспортною компанією за домовленістю.

Якщо замовляється монтаж пам’ятника у Вишнівці, працівники компанії виконують спектр робіт, а саме:

 • готують територію;
 • демонтують, за потреби, попередній пам’ятник;
 • заливають фундамент;
 • вкладають плитку чи бруківку;
 • монтують пам’ятник;
 • закріпляють додаткові аксесуари.

Ми пропонуємо до кожного пам’ятника додаткові ритуальні елементи: вази, лампадки, фото на кераміці, фото на склі, гравірування у вигляді зображень та епітафій.

Пропонуємо різноманітне художнє оформлення

Ціни на пам’ятники у Вишнівці та загалом Тернопільській області залежать від вартості каменю, з якого їх виготовлено. Це може бути граніт різних видів, базальт, габро та лабрадорит. Також беруться до уваги габарити монументу, рівень складності пам’ятника та його оздоблення. Складна та об’ємна конструкція буде дорожчою від меншої й простішої. Для клієнтів з обмеженим бюджетом ми пропонуємо лаконічні, проте добротні та естетично привабливі варіанти пам’ятників, тому кожен може зробити в нас замовлення.

Якщо клієнт не обрав підходящий варіант монумента в нашому каталозі, ми даємо можливість внести зміни до тієї чи іншої моделі, щоб отримати бажаний результат. Ми завжди враховуємо всі побажання замовників, виконуючи як сам постамент, так і його оздоблення.

Пропонуємо одинарні й подвійні пам’ятники, з доставкою, встановленням і повним облаштуванням місця поховання. Наші кам’яні вироби служитимуть протягом десятиліть, не змінюючи свого зовнішнього вигляду та зберігаючи міцність і цілісність монументів.

Телефонуйте нам та замовляйте кам’яні постаменти, гідні пам’яті померлих, з приємним блиском та розкішним оформленням.

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі