Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Пам'ятники в місто Красилів: якісні вироби з натурального каменю

Пам’ятники від гранітної майстерні MEMORY мають сучасний вигляд, відрізняються приємним глянсом, вишуканим дизайном та лаконічним оздобленням. Пропонуємо свої послуги мешканцям міста Красилів Хмельницької області, яким потрібно замовити пам’ятник пристойного вигляду за доступною ціною для померлих родичів. Наша компанія виготовляє та монтує на місця поховання надгробки й постаменти лише з міцних, перевірених часом матеріалів. 

У родовищах Костопільського району видобуваються, а потім використовуються у виробництві майстерні MEMORY такі природні мінерали:

  • граніт;
  • базальт;
  • лабрадорит;
  • габро.

Усі ці варіанти каменю – міцні та якісні мінерали, які добре піддаються обробці, що дозволяє виробництво з них пам’ятників будь-якого рівня складності. Крім того, такі кам’яні вироби не втрачають міцності з часом, під впливом кліматичних умов, зберігаючи привабливість протягом десятиліть.

Інженери, дизайнери та гравірувальники майстерні MEMORY працюють згуртовано й професійно, гарантуючи високу якість виготовленого з натурального каменю товару. Сучасні методи обробки й художнього декорування пам’ятників дають можливість пропонувати замовникам варіанти різноманітних цінових категорій – від елітних дуже дорогих виробів до бюджетних, лаконічних та за нижчою ціною.

Пропонуємо пам’ятники в Красилів за індивідуальним замовленням

На нашому сайті можна замовити в місто Красилів різні види пам'ятників: одинарні, подвійні, композиційні меморіали. За формою ми виготовляємо як горизонтальні, так і вертикальні постаменти, а також прямокутні, квадратні, овальні й асиметричні. Крім того, пропонуємо різноманітні види оформлення:

  • релігійними ритуальними елементами;
  • професійними символами;
  • традиційними пам'ятними деталями.

Тобто, це можуть бути хрести, вази та лампадки з каменю, вигравірувані портрети, зображення ликів святих, храмів, янголів, різноманітні епітафії та біблійні цитати. Крім різновидів пам'ятників, викладених на сайті в каталозі, можна також зробити замовлення за індивідуальним дизайном. В результаті такого замовлення клієнт отримає ексклюзивний пам'ятник, унікальний та з урахуванням індивідуальних побажань. Оригінальне художнє оформлення цілковито відображатиме стиль життя, хобі чи основну справу померлої людини.

Спеціалісти MEMORY підкажуть, який саме варіант каменю, форму надгробка та колір обрати на ваш бюджет. Сьогодні популярні не лише чорні та сірі пам'ятники, а також коричневі, червоні, зелені, коричнево-сірі, з різними видами вкраплень та розводів. Наші майстри пропонують поєднання каменю двох або трьох кольорів, особливо для подвійних чи потрійних монументальних споруд.

Купити пам'ятники за ціною виробника в Красилів

Купити пам’ятник у гранітній майстерні MEMORY для міста Красилів можна за лояльною ціною. Використовуючи природний камінь з Костопільських родовищ Рівненської області, ми не формуємо високі ціни на свої вироби, оскільки не затрачаємо кошти на перевезення каменю – поклади розміщені поруч з виробництвом.

Після виготовлення пам'ятника відповідно до проекту, попередньо узгодженого із замовником, ми пропонуємо його доставку власним транспортом до місця встановлення, а також монтування. Можливий також варіант самовивезення або послугами транспортної компанії, за попередньою домовленістю.

Замовляйте пам’ятники в гранітній майстерні MEMORY для міста Красилів Хмельницької області, і вони стоятимуть довго й надійно! 

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі