Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Пам'ятники у Володимирці від гранітної майстерні MEMORY

У Рівненський області надмогильні пам'ятники у Володимирці замовити недорого можна в гранітній майстерні MEMORY. Наш досвід роботи у цій сфері більше 10 років, що дозволяє нам пропонувати нашим клієнтам бездоганну якість виконання та професійний сервіс. Також доставляємо та встановлюємо надгробки по Західній Україні. Пропонуємо ціни на пам'ятники VIP та середнього сегменту від виробника. Ми створили стандартні моделі з різноманітними аксесуарами, тому кожен виготовлений пам’ятник коштує недорого.

Найпопулярніший вид надмогильних плит – з граніту та з художнім оформленням. Вони довговічні та будуть десятиріччями стояти у гарному стані незважаючи на погодні умови. При цьому ми пропонуємо на пам'ятники ціни нижче, ніж у інших тому, що працюємо поруч з місце народженням граніту та використовуємо лише камінь українського походження. В штаті нашої майстерні працює досвідчений художник-дизайнер, що виконає індивідуальні побажання на найвищому рівні.

Завітайте до каталогу художніх робіт на нашому сайті, щоб обрати ікони чи епітафії для вшанування пам’яті. 

До замовлення доступні одинарні та подвійні пам’ятники. Якщо потрібні подвійні, потрібно враховувати, що виріб має велику вагу, тому потрібно заливати фундамент та витримати усадку, щоб попередити тріщини чи перекоси. Одинарні пам’ятники складаються з таких елементів: тумба, квітник, арка та додатково можна обрати підсвічник, вазу, плиту та лампадки.

Надмогильні пам’ятники: який матеріал обрати?

Для того, щоб купити пам'ятник у Володимирці, потрібно заздалегідь обрати модель, матеріал та художнє оформлення моделі. Виготовляємо надгробки з таких видів каменю:

  • Лезниківський граніт – натуральний матеріал червоного кольору з достатньо однорідною фактурою;
  • Капустинский граніт – крупнозернистий чорно-червоний камінь з красивими розводами;
  • Кишинський – сіро-червоний, ексклюзивна палітра відтінків;
  • Покостовський – сіро-чорний, стриманий, лаконічний варіант для надгробку;
  • Маславський – зелений граніт з чорними вкрапленнями.

Також у наявності інші види каменю багатої палітри кольорів, з яких можна зробити пам'ятники на могилу недорого. Яскравий лабрадорит глибокого чорного кольору з синіми вкрапленнями виглядає дійсно ефектно. Габро має розкішні білі вкраплення, що робить його схожим на дорогоцінний камінь. Глибоко чорний базальт чудово підходить для художніх робіт будь-якого рівня складності.

Наші переваги

Одна з ключових переваг нашої гранітної майстерні – це те, що на пам'ятники у Володимирці ціни ми пропонуємо нижчі, ніж у конкурентів. При цьому рівень якості забезпечуємо найвищій. У нас працюють кращі майстри у Рівному і всій області, які швидко та професійно виконують кожне замовлення. 

Виконуємо доставку власним транспортом чи службами перевізників та надійно встановлюємо надгробки до могили. Окрім виготовлення пам'ятників у Володимирці також створюємо лаконічні аксесуари. У наявності гранітні вази, лампадки, хрести та фотокераміка. 

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі