Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Купити пам’ятник з натурального каменю в Бродах

Пам’ятники, які виготовляються з натурального каменю – дуже якісні та довговічні. Проте їхня міцність також залежить від досвідченості майстрів, правильних розрахунків, технічно точного встановлення. Майстерня з виробництва гранітних надгробків MEMORY займається виготовленням, доставкою та встановленням пам’ятників по всіх містах Західної України, тому ми пропонуємо зробити в ній замовлення для міста Броди.

Природні мінерали, які видобуваються з родовищ у Рівненській області - чудовий матеріал, здатний протягом тривалого часу слугувати в якості основи для пам’ятників та меморіалів будь-яких рівнів складності. Наші професійні художники та дизайнери, а також майстри з обробки каменю, застосовуючи сучасні технології виробництва з професійним обладнанням, виготовляють кам’яні вироби різних видів та форм:

  • одинарні;
  • подвійні;
  • композиційні.

Вони можуть бути прямокутними - як горизонтальними, так і вертикальними, а також овальними, асиметричними тощо. Для оформлення могил віруючих померлих ми використовуємо християнські ритуальні атрибути – свічки, хрести, зображення ікон та храмів, а для інших людей – відповідно до замовлень клієнта – квіти, гілки дерев, птахи тощо.

Завдяки сучасній обробці камінь зберігає свої властивості протягом тривалого часу:

  • граніт, базальт чи габро дають можливість створення виробів різних форм та конфігурацій завдяки нескладності їхньої обробки;
  • природні мінерали не втрачають своїх властивостей навіть під впливом складних кліматичних проявів: дощу, снігу, морозу;
  • постаменти від компанії MEMORY не змінюють свого початкового вигляду протягом багатьох років.

Пам’ятники від українського виробника – гранітної компанії MEMORY – довговічні, естетично привабливі, лаконічних правильних форм та з гідним, стриманим оформленням.

Індивідуальне замовлення пам’ятника в місто Броди

У гранітній майстерні MEMORY можна не лише купити готові пам’ятники, фото яких представлені в каталозі сайту, а й замовити вироби з каменю за індивідуальними проектами, з унікальним дизайном, для встановлення у місті Броди.

Великий асортимент дозволяє обрати саме той надгробок, який буде найкращим варіантом як за габаритами, так і за вартістю та естетичним оформленням.

Можливий також варіант замовлення, коли виріб з каталогу – підходить, а щодо оформлення клієнт бажає внести деякі зміни. Ми йдемо назустріч усім побажанням, і корегуємо пам’ятник до бажаного результату. Колір каменю також може відрізнятися від запропонованого на сайті, крім того, можливий варіант поєднання кількох видів чи кольорів природного каменю.

Купити надмогильний пам’ятник в Бродах за ціною виробника

Гранітна майстерня MEMORY пропонує різноманітні види пам’ятників за ціною виробника. Ми використовуємо природні мінерали з українських родовищ, тому ціни на них прийнятні. Купити наші пам’ятники можна в Луцьку, Бродах, Рівному, Острозі, Сарнах, Радивилові, Почаєві тощо. Усі наші вироби – доступні для українського споживача. До того ж ми надаємо цілий спектр послуг: виготовлення, доставку, встановлення, оформлення. Це може бути викладення бруківки, встановлення лавки та столика, монтування огорожі тощо.

Компанія MEMORY забезпечує довговічність та надійність продукції, ми даємо гарантію на свої вироби до 10-и років. Ціна формується залежно від вартості та цінності каменю, габаритів монумента, наявності та кількості додаткових аксесуарів, а також оформлення місця поховання. 

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі