Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Пам'ятники у Гощі – обирайте якісну продукцію

Якщо ви плануєте купити пам’ятник у Гощі, то без сумніву вас цікавить надійна модель, яка довгі роки буде зберігати привабливий зовнішній вигляд, не зіпсується під дією погодних умов. 

Гранітна майстерня MEMORY допоможе втілити ваш задум: ми надаємо послуги з виготовлення пам’ятників у Гощі, доставляємо та виконуємо монтажні роботи по встановленню надгробків на місці. 

Ви можете замовити якісну, довговічну модель через сайт або, зателефонувавши до нашої майстерні. Наші спеціалісти допоможуть сформувати проект з урахуванням необхідного художнього оформлення. Доповнити виріб можна епітафіями, фотокерамікою, аксесуарами. Усі побажання ви можете повідомити нашому спеціалісту при формуванні замовлення.

Надмогильні пам’ятники від виробника зі знижками

У майстерні MEMORY можна придбати пам’ятники на могилу недорого. Процес створення надійного, стильного надгробку непростий і вимагає злагодженої співпраці дизайнерів, майстрів, прискіпливий відбір матеріалу, опрацювання кожної деталі обраного варіанту. Тому пам’ятник, виконаний з дотриманням цих вимог, коштувати дешево не може. Ми пропонуємо моделі середнього та VIP цінового сегменту. Ціни на елітні пам’ятники у нас нижчі, ніж у інших компаній за рахунок стандартизації моделей з можливістю їх урізноманітнення за вашими побажаннями. 

Обираючи конкретний варіант пам’ятника: подвійні або одинарні, зверніть увагу на вид каменю, який буде використано при створенні моделі. Це можуть бути різновиди граніту, який видобувається з родовищ Рівненської області або інші матеріли за вибором. Натуральне каміння відрізняється фактурою, відтінком, тому може передавати різну стилістику. 

Переваги співпраці з гранітною майстернею MEMORY

Звертаючись до гранітної майстерні MEMORY, ви можете розраховувати на:

  1. Якісні, довговічні ритуальні вироби, які матимуть естетичний вигляд багато років.
  2. Відповідність вашим вимогам по розмірам, кольору, художньому оформленню.
  3. Чітке виконання строків: від 2 до 4 тижнів в залежності від особливостей проекту.
  4. Великий асортимент моделей, серед яких ви легко знайдете ідеальний варіант за розмірами, відтінком.
  5. Доставку, виконання монтажу готового виробу на місці нашими працівниками.
  6. Актуальні ціни та спеціальні пропозиції на сайті. 

Ми 10 років займаємося виготовленням якісних пам’ятників, досконало знаємо нюанси виробничого процесу, розуміємося на властивостях матеріалів з якими працюємо. Наші дизайнери розробляють різні за стилем моделі пам’ятників. Тому замовляючи пам’ятник для близької людини, ви звертаєтеся до відповідального виробника, який пропонує індивідуальні рішення та дотримається усіх вимог проекту.

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі