Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

 Якісні пам'ятники в Острозі: широкий асортимент гранітних виробів

Гранітна майстерня MEMORY пропонує гранітні пам’ятники та інші види ритуальної продукції, виготовлені з природного каменю українського походження. Майстерня спеціалізується на створенні довговічних надмогильних пам’ятників різної складності, елітних меморіальних комплексів.

Для виготовлення надійних кам’яних постаментів та аксесуарів на могили ми використовуємо граніт, лабрадорит, габро та інші види натурального матеріалу, практичне застосування яких перевірено багаторічним досвідом та підтверджено позитивними відгуками наших клієнтів.

Виготовлення пам'ятників в Острозі виконуємо у стислі строки, гарантуємо якісну реалізацію будь-яких проектів. Команда дизайнерів, спеціалістів та майстрів з обробки та художнього оздоблення надмогильних пам'ятників допоможе визначитись з потрібним варіантом, що цілком відобразить ваші вподобання, релігійні переконання та побажання щодо зовнішнього оздоблення пам’ятників.

Купити надмогильні пам'ятники в гранітній майстерні MEMORY

Купити пам'ятник в Острозі в гранітній майстерні MEMORY вигідно. Ми реалізуємо продукцію за доступною ціною: широкий асортимент надгробків - це моделі середнього та VIP сегменту від національного виробника. 

Майстерня MEMORY пропонує придбати в Острозі моделі різних цінових категорій – у нас ви можете замовити надгробки, виконані в класичному стилі або отримати оригінальний кам’яний витвір, що помітно вирізнятиметься поміж інших надгробків. Ціни на пам’ятники в Острозі прийнятні для всіх, хто цінує якість та надійність.

Ціни на готові моделі стандартної комплектації відповідають високій якості та довговічності кам’яного меморіального виробу. На сайті ви можете обрати одинарні або подвійні пам’ятники на могилу недорого, виконані з привабливого кольорового каменю – благородного червоного, стриманого чорного з білими вкрапленнями, стильного зеленого з чорними переливами. 

Купуйте ексклюзивні гранітні пам’ятники у майстерні MEMORY. Унікальні роботи наших майстрів мають неповторний індивідуальний дизайн, розроблений з урахуванням усіх ваших побажань. Актуальні ціни на ритуальні вироби сформовані з урахуванням  складності робіт, використаного якісного матеріалу. 

Пам'ятники на могилу в Острозі: як оформити замовлення?

Замовити виріб з граніту у майстерні MEMORY легко. Наш каталог включає популярні моделі та приклади дизайнерських кам’яних меморіальних виробів. Наші спеціалісти допоможуть вам обрати вигідний варіант надгробку, нададуть повну достовірну інформацію про товар, доставлять та встановлять пам’ятник. Щоб забезпечити довготривалий охайний вигляд пам’ятника, пропонуємо додаткові послуги щодо догляду.

Гранітна майстерня доставить ваше замовлення точно в обумовлені терміни, гарантуючи збереженість та цілісність товару. Ми реалізовуємо власну продукцію по всій території Рівненської області, окремих районах Хмельницької та Тернопільської областей.

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі