Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Купити в Луцьку пам’ятник – з натурального каменю високої якості

Пам’ятники, виготовлені з натуральних природних мінералів – максимально довговічні та якісні. Майстерня з виробництва гранітних виробів MEMORY займається тим, що виготовляє і встановлює пам’ятники й нагробки на могили з міцних, випробуваних часом матеріалів.

Природні мінерали, які видобуваються з родовищ Рівненській області - відмінний матеріал, який може тривалий час слугувати як надійна основа для пам’ятників та меморіалів різних рівнів складності. Професійні майстри з обробки каменю, дизайнери та художники створюють проект, а потім, застосовуючи сучасні технології виробництва та професійне обладнання, виготовляють кам’яні вироби – міцні та естетично привабливі, відповідно до побажань і вимог клієнтів. Методи обробки каменю постійно оновлюються, оскільки технології розвиваються та вдосконалюються. Сучасна обробка природних мінералів дозволяє зберігати усі їхні властивості:

  • пам’ятники з каменю граніт, базальт чи габро легко піддаються обробці, дають можливість створювати вироби бажаних форм та розмірів;
  • названі мінерали не втрачають своїх властивостей навіть під впливом складних кліматичних умов – дощів, снігу, поривів вітру;
  • постаменти від компанії MEMORY здатні не міняти свій початковий вигляд протягом десятиліть.

Пам’ятники від українського виробника відрізняються довговічністю, правильністю форм, лаконічним та естетично привабливим оформленням.

Як здійснити індивідуальне замовлення пам’ятника в місті Луцьк?

У гранітній майстерні MEMORY можна замовити різні види пам’ятників – як одинарні, так і подвійні, для міста Луцьк. Представлений великий асортимент вже виготовлених пам’ятників, з яких можна обрати такий, що підпадає під вимоги та побажання клієнта, а також замовити за власним проектом чи фотографією. Можна також купити виріб, скориставшись каталогом сайту MEMORY, де представлені фото зразків наших пам’ятників за доступними цінами.

Кожне замовлення ми реалізуємо індивідуально. Можливий варіант, що клієнту сподобався пам’ятник з каталогу, проте він бажає внести невеликі корективи. Ми йдемо назустріч замовникам, щоб результат був максимально таким, як вони бажають. Унаслідок цього виходить меморіальний виріб за індивідуальним замовленням, який за розмірами, кольором, формою, ціною відповідає побажанням клієнта.

Гранітні модели пам’ятників можуть бути виконані в чорному або зеленому кольорі, а також у червоному, з чорними вкрапленнями.

Купити надмогильний пам’ятник в Луцьку за ціною виробника

Гранітна майстерня MEMORY пропонує пам’ятники, для виробництва яких використовує виключно природні матеріали українського походження, тому ціни на них в Острозі, Радивилові, Костополі, Сарнах, Гощі, Млинові – доступні для пересічного споживача.

Компанія MEMORY гарантує довговічність і надійність продукції, забезпечує доставку та встановлення пам’ятників у Луцьку, з дотриманням усіх необхідних вимог і правил. Ціна пам’ятника залежить від складності виробу, розмірів, форми та матеріалу.

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі