Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Пам'ятники в Буськ – замовляйте якісну модель з українського граніту

Виготовлення пам’ятників у гранітній майстерні MEMORY для встановлення в місті Буськ – це складний трудоємний процес, у якому задіяні досвідчені кваліфіковані працівники: майстри з обробки каменю, інженери, художники, дизайнери. Для виробництва тут застосовується сучасне обладнання, станки для нарізання, шліфування та гравірування природних мінералів. В результаті злагодженої командної роботи та вмілого поводження з обладнанням наші вироби відрізняються як зовнішнім виглядом, так і показниками високої якості.

До послуг майстерні MEMORY входять не лише виробництво та продаж пам’ятників, а й доставка й встановлення на місці поховання. Також ми пропонуємо своїм клієнтам лаконічне й вишукане оформлення надгробків, різноманітні кам’яні аксесуари, гравірувальні зображення та надписи. Портрети померлих можуть бути як невеликими, так і на весь зріст, з урахуванням розміру постамента.

Замовникові немає потреби контролювати процес виробництва та монтажу – ми займаємося всім самостійно, потрібно лише на початку домовленості врахувати всі питання та узгодити поетапне виконання.

Як швидко зробити замовлення на надмогильні пам’ятники?

Щоб зробити замовлення пам’ятника для встановлення у місті Буськ Львівської області, потрібно подати заявку на сайті компанії MEMORY, зазначивши всю необхідну інформацію. Можна також зателефонувати за номерами, вказаними в розділі сайту Контакти, та поставити консультанту всі питання, які цікавлять щодо вибору. Ми надамо повну та змістовну інформацію щодо проекту пам’ятника, його розмірів, термінів виконання, вартості, доставки й монтажу. А ще узгодимо вид оформлення та зміст написів. Ціна пам’ятників залежить від усіх складових процесу виробництва: вартості каменю, складності моделі, габаритів, оформлення, додаткових аксесуарів тощо.

Переваги гранітної майстерні MEMORY

Чому ж варто звертатися за послугами щодо виготовлення якісного пам’ятника в Буську саме до гранітної майстерні MEMORY? Перелічимо її переваги.

 1. Гранітна майстерня MEMORY – український виробник кам’яних постаментів з натурального граніту, базальту, габро та лабрадориту для встановлення по території всієї Західної України.
 2. Усі матеріали видобуваються з місцевих родовищ, що в Рівненській області, та відрізняються довговічністю, естетичним виглядом, стійкістю до температурних коливань і фізичних навантажень.
 3. Ціни компанії MEMORY формуються з урахуванням вартості каменю та роботи майстрів. Ніяких додаткових націнок немає.
 4. У майстерні періодично влаштовуються акційні розпродажі та знижки.
 5. Надаються професійні консультації щодо внесення змін у вироби для соціальних верств населення, щоб дещо зменшити вартість монументів.
 6. Працюємо з індивідуальними замовленнями щодо створення елітних або унікальних пам’ятників, у тому числі й для VIP-клієнтів.
 7. Виконуємо різноманітне оформлення кам’яних виробів на вибір замовника.
 8. Доставляємо готовий виріб на власному транспорті до місця встановлення.
 9. Пропонуємо послугу монтажу й кріплення.
 10. Дотримуємося термінів виконання замовлення.
 11. Облаштовуємо місце поховання за бажанням клієнта за додаткову оплату.

Гранітна майстерня MEMORY – це найкращий варіант вибору для міста Буськ, оскільки ми гарантуємо відповідність ціна-якість усім своїм виробам з натурального каменю та пропонуємо європейський рівень сервісу. 

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі