Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Замовити пам’ятник у Ковелі від українського виробника

Гранітна майстерня MEMORY спеціалізується на виготовленні та встановленні пам’ятників та надгробків у різних містах західної України. І місто Ковель – серед інших. І хоча майстерня називається гранітна, компанія працює не лише з цим каменем, а й з іншими мінералами: базальтом, габро, лабрадоритом тощо. Великий досвід роботи дозволяє майстрам, художникам, дизайнерам та інженерам професійно виготовляти не просто пам’ятники, а справжні витвори мистецтва. У нас можна замовити як надгробок, так і цілі ансамблі з натурального каменю, разом з відповідними аксесуарами чи релігійною атрибутикою – вазами, хрестами, оградкою, лавками.  

У каталозі сайту представлені як одинарні, так і подвійні кам’яні надгробки. Замовити пам’ятник від компанії MEMORY можна з Ковеля, обравши відповідний варіант з каталога. Ціни на пам’ятники відрізняються відповідно до використаних матеріалів, складності моделі, наявності додаткових аксесуарів, гравірування та атрибутики. Враховуються також додаткові послуги від наших спеціалістів: доставка, встановлення, облаштування місця біля пам’ятника тощо. Кожне замовлення розглядається індивідуально, з урахуванням усіх побажань та рекомендацій замовника.

Крім замовлень за нашими зразками, можна надати власний ескіз майбутнього пам’ятника та замовити його за індивідуальним проектом, щоб отриманий постамент був неповторним та унікальним.

Що потрібно знати про виготовлення пам’ятників у Ковелі?

Гранітна майстерня MEMORY пропонує купити пам'ятники недорого на могили в місті Ковель. Для надгробків майстри використовують лише доброякісний натуральний камінь. Виробництво меморіальних плит, надгробків та постаментів базується в Рівненській області, на родовищах натуральних мінералів, які найкраще придатні для створення унікальних та естетичних пам’ятників.

Надгробки від нашої майстерні відрізняються низкою показників:

  • довговічністю;
  • доступністю ціни;
  • стійкістю до температурних коливань;
  • естетичною привабливістю;
  • стриманістю форм;
  • різноманітністю забарвлень.

Усі наші спеціалісти мають багаторічний досвід у виготовленні кам’яних виробів, досконало володіють технологіями якісної обробки каменю – його нарізки, склеювання, шліфування тощо. Усі роботи проводяться таким чином, щоб максимально зберегти природні якості й красу натурального каменю, показати його у виграшному світлі, оскільки такі вироби як пам’ятники повинні десятиліттями зберігати привабливість, блиск каменю та цілісність плит. Наші спеціалісти працюють злагоджено, а всі замовлення виконуються відповідно до визначених термінів.

На сайті MEMORY  можна замовити меморіальні комплекси з граніту, базальту, габро та мармуру. Обирайте пам’ятник, який максимально відповідає вашому уявленню про гідне вшанування покійної людини.  

Ціни гранітних пам’ятників у майстерні MEMORY

Ціна пам’ятників у гранітній майстерні MEMORY – прийнятна для українського споживача. На сайті представлені вироби на бюджет середнього й високого рівня. Кожен пам’ятник – це якісний витвір художнього мистецтва, професійно оформлений та надійний за стійкістю.

Замовити довговічний постамент від українського виробника можна в місті Ковель та загалом у Волинській області. Крім того, на наш сайт звертаються мешканці не лише Рівненської і Волинської областей, а й Хмельницької, Тернопільської, Житомирської та інших, а ми, в свою чергу, забезпечуємо швидке виготовлення, доставку та встановлення монументів.

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі