Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Пам'ятники в Стару Вижівку від вітчизняного виробника

Гранітна майстерня MEMORY - це український виробник кам’яних пам’ятників, постаментів і монументів. Компанія займається виробництвом надгробків з натуральних мінералів вже протягом 20-и років. Тут можна замовити вироби як із тих, що представлені на сайті, так і за власними індивідуальними проектами, з доставкою і встановленням.

Пропонуємо купити в гранітній майстерні MEMORY пам’ятник для встановлення в Старій Вижівці за доступною ціною. Професійна команда дизайнерів, гравірувальників та майстрів працює злагоджено й швидко, тому замовлення виконуються протягом 2-3 тижнів, відповідно до складності й габаритів виробу.  

Майстерня MEMORY розміщена поблизу гранітних і базальтових родовищ у Рівненській області, тому у виробництві використовує лише високоякісний камінь. Крім гранітних та базальтових, пропонуються також вироби з габро й лабрадориту. Можна обрати не лише традиційний чорний колір, а й червоний з вкрапленнями, сірий з чорними домішками, коричневий, зелений.

Усі види натурального каменю, використовуваного в нашій майстерні, володіють певними характеристиками. Вони:

  • витривалі та міцні до впливу природних факторів;
  • легко обробляються, тому з них можна виготовляти вироби різних форм;
  • довговічні, особливо при правильному догляді.

Як обрати ексклюзивні моделі для Старої Вижівки?

Спеціалісти компанії MEMORY виготовлять пам’ятник для Старої Вижівки, який цілком відповідатиме вашим уподобанням та фінансовим можливостям. Для того щоб замовити надгробок, потрібно зайти в каталог, обрати бажану модель, а потім зателефонувати чи написати нашому консультанту. Потім потрібно обговорити умови й терміни виготовлення, доставки та встановлення пам’ятника в Старій Вижівці. За умови, якщо жодна модель з наданих не підійшла, можна або внести свої зміни та корективи в будь-який варіант пам’ятника, або запропонувати свій проект чи ескіз майбутнього монументу. Таким чином ви отримаєте ексклюзивний пам’ятник з унікальним дизайном та оригінальним оформленням.

Тут можна замовити для Старої Вижівки різні варіанти розмірів пам’ятника: одинарні, подвійні, а також меморіальні комплекси. Притому всі вони – лаконічні й стримані, благородних кольорів та з відповідними аксесуарами. Пам’ятник за індивідуальним замовленням – це та модель, яка відповідатиме вашим вподобанням, віросповіданню померлого і заявленому бюджету.

Виготовлення пам'ятників для Старої Вижівки – якісних і недорогих 

У компанії MEMORY можна замовити надгробки та пам’ятники різних видів для встановлення в Рівненській, Волинській, Тернопільській та інших областях за доступною ціною. Вартість виготовлених монументів формується з урахуванням використаного матеріалу, рівня складності проекту та наявності оздоблення. Пропонуємо вчасну доставку по всіх містах та селищах України, якісне надійне встановлення та гарантійне обслуговування.

Пам'ятники з граніту українського видобутку та виробництва відрізняються стійкістю до подряпин та інших механічних ушкоджень, а також таких природних факторів як кислотних сполук і морозів. Завдяки своїм властивостям вони чудово пасують для місцевого регіону і здатні проіснувати десятиліття.

Граніт привабливий ще й тим, що він може бути різних кольорів, структури й фактури. Отже, в компанії MEMORY порадять оптимальний варіант вибору щодо кольору, габаритів, оформлення як самого монументу, так і майданчика біля нього. Усі наші пам’ятники для монтування в Старій Вижівці виглядатимуть естетично, не потребуватимуть складного догляду, витримають випробування часом. Телефонуйте та замовляйте! 

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі