Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Замовити у Нововолинську пам’ятник українського виробництва

Виготовлення пам’ятників – складний процес, яким займаються лише досвідчені майстри та дизайнери, застосовуючи сучасне технологічне обладнання, що врешті дозволяє отримати відмінний за своїми характеристиками виріб із натурального каменю.

Гранітна майстерня MEMORY пропонує саме такі пам’ятники та надгробки для замовлення у Нововолинську – якісні, довговічні та привабливі за зовнішнім виглядом. Ми – виробники усієї продукції, представленої на сайті. Наші художники розробляють дизайн, а майстри виготовляють та транспортують готовий виріб до місця встановлення, монтуючи його власними силами. Після встановлення пам’ятника ми можемо оформити місце поховання додатковими аксесуарами: вазами та лампадками з каменю, або ж лавкою чи оградкою – залежно від побажань клієнта.

Як оформити замовлення надмогильного пам’ятника?

Щоб придбати пам’ятник у Нововолинську, потрібно просто оформити замовлення на сайті MEMORY. Попередньо треба визначитись – який саме монумент планується встановлювати – одинарний чи подвійний. За будь-яких сумнівів телефонуйте нашим менеджерам, щоб отримати професійну консультацію. Ми надамо всю необхідну інформацію, порадимо, який варіант краще обрати для вашого бюджету, а також вид каменю, колір та стиль, запропонуємо види епітафій, гравірувань і зображень. Крім гравірування ми також пропонуємо фотокераміку, художнє оздоблення й виготовлення аксесуарів – ваз, лампадок, квітів та голубів.

Переваги гранітної майстерні MEMORY

Звернувшись на сайт гранітної майстерні MEMORY, що в Рівненській області, клієнт з Нововолинська отримає такі переваги:

  • великий вибір натурального каменю: граніт, лабрадорит, габро, базальт;
  • міцний та довговічний надгробок;
  • доставку пам’ятника;
  • аксесуари та додаткові ритуальні елементи;
  • доступну ціну;
  • професійний монтаж на місці поховання;
  • дотримання термінів виконання.

Гранітна майстерня MEMORY реалізує кам’яні пам’ятники як елітні, так і середнього цінового сегменту. Ми пропонуємо прийнятні ціни, кращі, ніж у конкурентів, оскільки самі є виробниками та реалізаторами надмогильної продукції. Пропонуємо бюджетні варіанти пам’ятників для різних соціальних верств населення.

Наша гранітна майстерня – виробник якісної ритуальної продукції для міст Західної України, зокрема багато наших замовників проживають у Рівненській, Волинській, Тернопільській, Закарпатській областях.

Купити надмогильний пам’ятник у Нововолинську за ціною виробника

Гранітна майстерня MEMORY пропонує пам’ятники, для виробництва яких використовуються тільки натуральні мінерали природного походження. Усі вони добуваються в Україні, тому ціни на наші вироби – доступні для пересічного замовника.

Ми виготовляємо пам’ятники різних розмірів, форм та кольорів, мешканці Нововолинська можуть обрати будь-який із запропонованих на сайті або надати свій ескіз. Колір залежатиме від вибраного мінералу, тому попередньо варто переглянути варіанти каменю в каталозі сайту. Модель самого надгробку також може варіюватися відповідно до побажань замовника.  

Для релігійних похованих людей ми встановлюємо відповідну атрибутику або виконуємо гравірування із зображенням храму, хреста, ікони, квітів, птахів, дерев – на розсуд замовника. Епітафії можуть бути релігійного змісту, а також мирського – слова надії, спогадів, співчуття тощо. Зразки зображень і написів представлені на сайті нашої майстерні. Компанія MEMORY гарантує довговічність та надійність продукції, забезпечує доставку пам’ятників до місць поховання, пропонує монтаж та оформлення додатковими аксесуарами – вазами, лампадками, кам’яними квітами тощо.

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі