Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Пам'ятники у Славуті від надійного виробника

Професійна майстерня з обробки граніту пропонує купити надмогильні пам’ятники у Славуті за прийнятними цінами. У асортименті є готові моделі з різними аксесуарами. Наші спеціалісти можуть реалізувати ваш індивідуальний заказ. У штаті працює художник-дизайнер, який виконає художнє оформлення будь-якої складності. Кожен виготовлений нашими майстрами пам’ятник – це справжній шедевр та еталон якісних монументів для вшанування пам’яті. 

Граніт – це надміцний натуральний камінь, що виглядає чудово та зберігає свій стан сторіччями. Не руйнується від часу та стійкий до температурних перепадів. Тому на пам’ятники ціни повністю відповідають довговічності виробів: вони не потребують особливого догляду, виглядають охайно та естетично. 

Для виробництва ми використовуємо тільки граніти українського походження. В асортименті також є габро, базальт, лабрадорит та інші види каменю. Працюємо поруч з місцем видобутку матеріалу, тому пропонуємо вигідні ціни на пам’ятники з чорних та кольорових гранітів. У Хмельницькій області та по території Західної України надаємо додатково послуги доставки та встановлення надгробків. 

Надмогильні пам’ятники: як замовити на сайті

На сайті обирайте колір, фактуру та один з представлених варіантів оформлення. Додатково підбирайте усі необхідні аксесуари. Процес замовлення виглядає наступним чином:

  1. Обираєте потрібну модель з асортименту.
  2. Визначаєтеся з розмірами, оформленням та комплектацією.
  3. Зв’язуєтеся за нами за представленим на сайті номером телефону та озвучуєте замовлення.
  4. Або наш спеціаліст допоможе скласти за вашими побажаннями індивідуальний план-проект.

У разі необхідності наш професійний співробітник проконсультує та допоможе обрати, який купити пам’ятник у Славуті. 

Чому варто зробити замовлення у гранітній майстерні MEMORY?

Кожна могила повинна виглядати доглянуто та достойно. Тому краще за усе підбирати довговічні надмогильні монументи. Особливо тому, що наразі є можливість замовити пам'ятники на могилу недорого з граніту від українського виробника. Серед переваг гранітної майстерні MEMORY слід виділити такі:

  • на сайті завжди є якісні моделі з хорошими знижками;
  • великий асортимент видів каменю;
  • дизайнерське виконання моделей;
  • бездоганна репутація та досвід роботи більше 10 років;
  • можливість замовити доставку та встановлення на зазначений час;
  • надійність та професіоналізм співробітників компанії.

Саме тому виготовлення пам’ятників у Славуті відбувається на такому високому рівні. Ми - одні з перших розробили стандартні моделі, які можна комплектувати обраними аксесуарами. Це суттєво знижує ціну за елітні варіанти надгробків. Ми виконаємо ваше замовлення у зазначений строк: від 2 до 4 тижнів. Звертайтеся за телефоном, щоб отримати консультацію та оформити замовлення.

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі