Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Пам'ятники у Зарічному від українського виробника

Гранітна майстерня MEMORY виготовляє надмогильні пам'ятники у Зарічному високої якості. Додатково ви можете замовити доставку та встановлення в Рівненський області та на території Західної України. Для виробництва використовуємо надміцний та довговічний граніт з українських родовищ. 

Пропонуємо середню та VIP цінову категорію пам’ятників за цінами від виробника. Якщо вам потрібен гарно оформлений, витончений та розкішний виріб – наша майстерня зможе виконати саме таке замовлення високого рівня.

Надмогильні пам’ятники - якісна продукція з хорошими знижками

Натуральний камінь у наявності у великому асортименті. Можна обрати будь-який дизайн пам'ятників, що створюється дизайнерами нашої компанії. На пам’ятники ціни представлені від виробника без додаткових націнок. Безкомпромісна довговічність та якість забезпечується завдяки тому, що для реалізації обираємо перевірені матеріали:

  • базальт – камінь насиченого чорного кольору, з якого купити пам’ятник у Зарічному варто для подальшого художнього оформлення;
  • габро – чорний камінь з вкрапленнями білого кольору;
  • лабрадорит – має яскраві вкраплення синього кольору;
  • Покостовський граніт – камінь сірого кольору з чорними вкрапленнями з українських родовищ.

Також в асортименті на сайті багато інших видів каменю для реалізації будь яких дизайнерських рішень для того, щоб могила виглядала достойно. Ціни на пам’ятники залежать від обраного матеріалу та складності проекту.

Переваги гранітної майстерні MEMORY

Наша майстерня працює завдяки злагодженій роботі висококваліфікованих майстрів, досвідчених спеціалістів та дизайнерів. Різка натурального каменю виконується на високоточному та технологічному верстаті. Клієнт має змогу замовити пам'ятники на могилу недорого, обравши модель на сайті. У каталозі художніх робіт є ікони та епітафії для художнього оформлення пам’ятників. Ми змогли знизити на пам’ятники у Зарічному ціни за рахунок того, що ми розробили стандартні моделі різних комплектацій.

Забезпечуємо індивідуальній підхід до кожного замовлення. Надаємо великий вибір моделей і на ці пам’ятники ціна завжди доступна. Реалізуємо художнє оформлення будь якого рівня складності. Виготовлений у нашій майстерні пам’ятник завжди має елегантний та лаконічний зовнішній вигляд. 

Великий досвід роботи майстрів забезпечує надійність та довговічність виробів. Навіть через десятиліття пам’ятник нашого виконання буде вирізнятися серед інших своїм гарним станом, незалежно від впливу погодних умов. Забезпечуємо не тільки високоякісне виготовлення пам’ятників у Зарічному, а ще й швидку та якісну доставку, встановлення. 

Пропонуємо ознайомитися з різноманіттям розмірів, кольорів, форм та стилів виробів на нашому сайті. Довіртеся професіоналам та отримайте консультацію щодо вибору аксесуарів та оформлення надмогильної плити.

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі