Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Пам'ятники у Дубровиці з доставкою та встановленням

Ви маєте змогу замовити надмогильні пам'ятники у Дубровиці з доставкою та встановленням по всій Рівненській області. Гранітна майстерня MEMORY надає професійні послуги з виготовлення високоякісних надгробків преміум та середнього сегментів за цінами виробника. 

Реалізуємо художнє оформлення будь якого рівня складності. Це один із факторів, від якого залежатимуть ціни на пам’ятники. Вшануйте пам’ять близької людини, придбавши достойний, естетично виконаний пам’ятник.

Надмогильні пам’ятники з довговічних матеріалів за індивідуальнім дизайном

Пропонуємо вироби з надійних матеріалів. Використовуємо лише натуральний камінь українського походження – граніт, базальт, лабрадорит, габро. Ви можете побачити на нашому сайті зразки наявних видів каменю. Деякі варіанти будуть виглядати лаконічно, а інші насправді розкішно та елегантно, особливо з оздобленням у вигляді художнього розпису. Ціни на пам’ятники з різних матеріалів можуть відрізнятися.

У нашій гранітній майстерні працюють дизайнери, що завжди вдало втілюють індивідуальні побажання клієнтів. Виготовлена на замовлення надмогильна плита буде найвищого рівня виконання. Пропонуємо ознайомитися з різноманіттям моделей, кольорів, форм, розмірів та художніх рішень. Каталог художніх робіт включає епітафії та ікони, які можна обрати для виготовлення надгробку. 

Купити пам'ятник у Дубровиці можливо через наш сайт: обирайте одну з 150 моделей та вказуйте комфортний варіант доставки - нашим транспортом, «Новою Поштою», «Делівері» або забираєте пам’ятник самостійно у нашому представництві.

Переваги пам’ятників від українського виробника

Маємо можливість пропонувати на пам'ятники у Дубровиці ціни невисокі, бо здійснюємо виробництво біля родовищ граніту і використовуємо тільки український камінь. Він вирізняється високою якістю та естетичними характеристиками. 

Завдяки високотехнологічному устаткуванню та професійності наших майстрів матеріал перетворюється на еталонний виріб за всіма параметрами. MEMORY пропонує комфортні ціни на ритуальну продукцію завдяки використанню різних комплектацій для стандартних моделей надгробків. Тому коштують пам'ятники на могилу недорого, а рівень виконання – бездоганний. 

З таким рішенням могила людини буде завжди виглядати достойно. Наш менеджер проконсультує з будь яких питань та допоможе обрати аксесуари – гранітні витончені вази, лампадки, хрести, фото рамки. Ми виготовляємо фотокераміку високої якості. Надамо усі необхідні консультації щодо оформлення надгробку та вибору матеріалу. 

Гранітна майстерня MEMORY – це виготовлення пам'ятників у Дубровиці та Західній Україні за найвищими стандартами. У нас працюють майстри з багаторічним досвідом, що забезпечує надійність та довговічність виробу, навіть за несприятливих погодних умов.

 

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі