Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Пам'ятники у Рокитному високої якості за вигідною ціною

Ми пропонуємо купити надмогильні пам’ятники у Рокитному у широкому асортименті з високою якістю та за прийнятними цінами. Працюємо з індивідуальними замовленнями та пропонуємо готові моделі, до яких можна підібрати різноманітні аксесуари – хрести, вази, лампадки. Власний професійний дизайнер зі штату майстерні реалізує художнє оформлення будь-якої складності. 

Працюємо з чорним та кольоровими гранітами тільки українського походження. Граніт – довговічний та гарний природний матеріал, що чудово протистоїть природним примхам та зберігає свій зовнішній вигляд десятиріччями. Він не руйнується під впливом вологи, стійкий до температурних перепадів, що важливо для нашого клімату. Фотографії зразків матеріалів представлені на нашому сайті у розділі «Види каменю». 

Ви можете обрати фактуру та колір з представлених. Наші клієнти мають змогу замовити будь який сучасний тип художнього оформлення монументів. Ціни на пам’ятник відрізняються в залежності від обраного матеріалу, художніх рішень та комплектації. Надаємо послуги доставки та встановлення пам’ятників у Рівному, Рівненській області та по Західній Україні. 

Надмогильні пам’ятники: як відбувається процес замовлення 

Виготовлений нашою майстернею надмогильний пам’ятник замовити можна онлайн через сайт.  Для того, щоб купити пам’ятник у Рокитному, потрібно виконати прості кроки:

  1. Ознайомитися з нашим асортиментом пам’ятників, обрати одинарний чи подвійний, 
  2. Визначитися з розмірами, художнім оформленням, комплектацією.
  3. Зв’язатися з нами за вказаними телефонами

У разі необхідності створення індивідуального замовлення, потрібно буде надіслати ескіз бажаного вигляду. На пам’ятники у Рокитному ціни також можуть відрізнятися в залежності від складності роботи.

Головні переваги гранітної майстерні MEMORY

Якщо ви бажаєте, щоб могила важливої людини виглядала достойно, обирайте якісні та довговічні надгробки. У нас ви маєте змогу придбати пам'ятники на могилу недорого і отримати виріб високого рівня виконання. В числі інших переваг ви отримуєте:

  • ціну від виробника з хорошими знижками;
  • великий асортимент граніту;
  • авторський дизайн моделей;
  • доставку та монтаж монументу у встановлене місце, дату та час;
  • надійний сервіс.

Наша гранітна майстерня виробляє розкішні та витончені пам’ятники, надмогильні скульптури та гранітні огородження вже більше 10 років. За цей час встигли здобути репутацію професіоналів та майстрів свого діла. 

Змогли наладити виготовлення пам’ятників у Рокитному, створивши бренд високого та середнього сегменту. Ніколи не затримуємо строки, так як маємо усе необхідне виробниче устаткування для налагодженої роботи. Враховуємо побажання кожного клієнта. 

Звертайтеся за нашими контактними даними, щоб отримати професійну консультацію від експерта щодо вибору оптимального дизайну, матеріалу та інших нюансів.

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі