Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Пам'ятники у Шепетівці недорого з українського граніту

Гранітна майстерня MEMORY виготовляє надмогильні пам’ятники у Шепетівці будь-якого рівня складності. Пропонуємо великий асортимент граніту різних кольорів тільки з українських місць видобутку: Покостовський, Маславский, Жадківський, Кишинський та інші види каменю. Виготовлений надгробок з граніту має вагомі переваги перед іншими матеріалами:

  • твердий – камінь надміцний та стійкий до механічного зносу;
  • не схильний до впливу зовнішніх факторів – не боїться температурних перепадів, вологи та сонця;
  • довговічний – гранітні монументи стоять століттями у чудовому стані;
  • естетичні – виглядає розкішно та дозволяє створювати складні художні оформлення. 

На пам’ятники ціни залежать від обраного матеріалу, комплектації та складності художньої роботи. У нас на сайті ви завжди зможете знайти достойні пропозиції з вигідними знижками. 

Ми зробили доступним преміум сегмент пам’ятників і знизили ціни завдяки розробці стандартних моделей з можливістю обрати додаткові аксесуари за потребою. Гранітна ваза, лампадка, фотокераміка – це додаткові елементи, які допоможуть достойно оформити могилу людини.

Надмогильні пам’ятники: доставка та встановлення

Знайти найбільш вигідні ціни на пам’ятники у Хмельницькій області з доставкою та встановленням можна на нашому сайті. Пропонуємо різні варіанти доставки:

  • перевезення власним транспортом;
  • самовивіз;
  • відправлення службою доставки.

Якщо купити пам’ятник у Шепетівці з доставкою та монтажем, можна обрати день та час для встановлення. Спеціалісти якісно виконають роботу і зроблять так, щоб монумент був встановлений правильно. 

Це дуже важливо, адже при неправильному встановленні з часом композиція може покоситися та втратити зовнішній вигляд. Щоб дізнатися на пам'ятники у Шепетівці ціни з монтажем – зателефонуйте за контактним номером телефону.

Надійний сервіс від українського виробника

Наша майстерня ритуальних виробів з граніту – це кваліфіковані та досвідчені майстри. Вони віртуозно володіють технікою обробки натурального каменю. У поєднанні з високотехнологічнім устаткуванням це дає можливість реалізовувати виготовлення пам'ятників у Шепетівці найвищої якості.

Пропонуємо різноманітні кольори, форми та стилі. В асортименті представлено більш ніж 150 моделей одинарних та подвійних пам’ятників. Надмогильні надгробки оформлює власний художник-дизайнер. Він завжди втілює усі побажання клієнта та може зробити ікони та епітафії будь-якого рівня складності. Тому виготовлені пам'ятники на могилу недорого виглядають як монументи VIP рівня.

Щоб замовити виріб через наш сайт, потрібно обрати модель та визначитися з розмірами, художнім оформленням та комплектацію. Потім необхідно зателефонувати за номером майстерні, озвучивши замовлення. Завжди проконсультуємо щодо вибору оптимальних параметрів та інших технічних нюансів. 

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі