Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Пропонуємо гранітні пам’ятники для встановлення у Золочеві

Підприємство MEMORY вже майже 20 років займається виготовленням та встановленням надмогильних пам’ятників у містах та селищах Західної України. Тут працює згуртований колектив фахівців з обробки натурального каменю, професійних художників та інженерів. Результат їхньої праці можна побачити на фото, викладених в каталозі сайту.

Надгробки та пам’ятники у Золочів та інші міста виготовляються з високоякісного граніту різних видів, а також габро, базальту й лабрадориту, добутих з родовищ, розміщених у Рівненській області. Усі ці види каменю мають такі якості:

 • кліматичну стійкість;
 • приємний блиск;
 • палітру кольорів;
 • міцність;
 • довговічність.

Найголовніше завдання нашої команди професіоналів – це професійний підхід до виготовлення кожного пам’ятника та врахування індивідуальних побажань кожного замовника.

Варіанти пам’ятників та аксесуарів

Майстерня MEMORY виготовляє, доставляє та встановлює гранітні монументи різних видів: одинарні, подвійні, а також на трьох похованих людей. Вони можуть бути відкритої форми – з квітником, або закриті кам’яною плитою, без потреби висаджування живих квітів.

За формою пам’ятники в Золочів пропонуються вертикальні, горизонтальні або, у випадку подвійного варіанту – поєднані аркою. Із додаткових елементів ми пропонуємо виготовлення ваз, лампад, хрестів, розп’ять, декоративних куль, колон, кутників тощо. Популярними є комбіновані пам’ятники, які виготовляються з різних видів каменю або матеріалу різного забарвлення.

Оздоблення кам’яних виробів виконується як у вигляді гравірування, так і зображення на склі чи кераміці. Це можуть бути портрети покійних, зображення святих ликів, біблійних мотивів, квітів, пальмових гілок, янголів, свічок тощо. Елементи можуть бути різьблені, заполіровані, а також виконані під золото чи бронзу. Портрет може бути кольоровим або чорно-білим.

Особлива структура натуральних мінералів дозволяє виробам залишатися стійкими до різних явищ природи: дощу, снігу, вітру, морозу. Крім того, такі пам’ятники протягом років зберігають гарний вигляд, цілісність, блиск і забарвлення.

Гарантуємо якість надмогильних пам’ятників від майстерні MEMORY 

Зателефонувавши до гранітної майстерні MEMORY, замовник отримає детальну професійну консультацію щодо вибору матеріалу для майбутнього пам’ятника, поради щодо розміру, форми та художнього оформлення.

Процес виробництва пам’ятника складатиметься з таких етапів:

 1. Підготовка гранітних заготовок методом нарізання гранітних блоків.
 2. Нарізання заготовок під певні деталі.
 3. Полірування деталей.
 4. Вирізання форм.
 5. Художнє оформлення пам’ятника.
 6. Доставка за попередньою домовленістю.
 7. Встановлення пам’ятника на місці поховання на попередньо залитий фундамент з армуванням.

Швидка доставка та якісний монтаж у м. Золочів

Гранітна майстерня MEMORY пропонує виготовлення, доставку та встановлення монументів, пам’ятників, меморіальних дощок, барельєфів та інших ритуальних виробів з натурального каменю в Золочеві Львівської області. Сучасні методи виробництва, застосовувані на підприємстві, дозволяють працювати швидко, злагоджено й результативно. Оскільки тут використовують виключно український граніт і базальт, то й ціни, відповідно, в нас доступні для українського клієнта.

Якісний монтаж, естетичне художнє оформлення, індивідуальний підхід до кожного замовлення – усе це в сукупності робить майстерню зателефонувавши в гранітну майстерню MEMORY однією з найпопулярніших в регіонах Західної України.

Усі наші вироби відповідають технічним нормам та мають сертифікати якості, ми гарантуємо їхню довговічність і витривалість – найважливіші характеристики пам’ятників.

Телефонуйте або оформляйте замовлення просто на сайті, і ми обов’язково відгукнемось! 

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі