Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Замовити пам’ятник у Теофіполь від українського виробника

Гранітна майстерня MEMORY спеціалізується на виробництві кам’яних пам’ятників, надгробків, меморіалів для встановлення на місці поховання в різних містах Західної України. Якщо потрібно зробити замовлення у Теофіполь Хмельницької області, у майстерні є вибір як натурального каменю, так і моделі майбутнього виробу. Ми пропонуємо такі природні мінерали як:

 • граніт різних видів;
 • базальт;
 • габро;
 • лабрадорит.

Кольори каменю також вражають різноманітністю – чорний, сірий, сірий з чорним, коричневий, червоний, зелений, із вкрапленнями, розводами тощо. Завдяки вибору майстри компанії виготовляють не звичайні пам’ятники, а справжні художні витвори мистецтва.

За габаритами постаменти відрізняються залежно від призначення: одинарні та подвійні. Також різними на вигляд будуть пам’ятники для похованих чоловіка, жінки чи дитини.

Що потрібно знати про виготовлення пам’ятників для Теофіполя?

Гранітна майстерня MEMORY пропонує пам'ятники на могили в Теофіполь за ціною виробника. Тут використовується лише доброякісний, міцний та надійний камінь. Видобуток каменю здійснюється неподалік від виробництва, тому ціна пам’ятника формується без додаткової націнки – у неї входить реальна вартість мінералу, робота майстрів та ціна оформлення.

Пам’ятники від майстерні MEMORY відрізняються такими показниками:

 • міцністю;
 • витривалістю;
 • невисокою ціною;
 • стійкістю до температурних коливань;
 • естетичністю;
 • лаконічністю;
 • різноманітністю забарвлень;
 • довговічністю.

Крім купівлі готового монумента з поданих у каталозі сайту, ми пропонуємо також виготовлення пам’ятників за індивідуальними ескізами.

Щодо оформлення додатковими аксесуарами, ми пропонуємо великий асортимент на вибір клієнта. Це можуть бути кам’яні вази, лампади, підсвічники, а також фото на склі, кераміці, у вигляді гравірування й малюнка. Із зображень ми пропонуємо як релігійну символіку – хрести, храми, лики святих, свічки, а також професійну та традиційну – книги, автомобілі, звірі, птахи, квіти, гілки дерев. Усе оздоблення виглядає лаконічно, підбирається не лише за тематикою, а й відповідно до розмірів постаменту.   

У нашій компанії надаються послуги не тільки з виготовлення монументів, а й з доставки та встановлення на місці поховання. Кожне замовлення розглядається індивідуально, з урахуванням побажань і вимог замовника.

Спеціалісти компанії MEMORY досконало володіють технологіями обробки каменю – нарізання, склеювання та шліфування. Усі роботи проводять так, щоб максимально зберегти природні якості каменю - красу, міцність, блиск, за можливості посилити їх та показати у виграшному світлі.  

На сайті MEMORY пропонується замовити саме такий пам’ятник, який повною мірою відповідатиме вашому уявленню про гідне вшанування близької покійної людини.

Ціни пам’ятників у гранітній майстерні MEMORY

Ціна пам’ятників у гранітній майстерні MEMORY для встановлення в смт Теофіполі та загалом Хмельницькій області – прийнятна для мешканців України. Наші вироби розраховані на бюджет середнього та високого рівня платоспроможності.

Тут можна замовити елітні вироби з вишуканим оздобленням, а також скромніші на вигляд, дешевші, та разом з тим, достатньо пристойні й привабливі на вигляд.

Ціна повного спектру послуг: виготовлення, оформлення, доставки та встановлення буде значно вищою, ніж купівля готового виробу на сайті із самовивезенням. Можливо, краще один раз витратити певну суму, проте не турбуватися щодо перевезення, монтування й оформлення, ніж самостійно це все виконувати. Наша компанія дає тривалу гарантію на всі свої вироби та інформує про правила догляду за ними.

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі