Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Пам'ятники у Демидівці від вітчизняного виробника

Гранітна майстерня MEMORY – надійний український виробник кам’яних пам’ятників на могилу. Компанія спеціалізується на виробництві надійних гранітних надгробків, виконанні індивідуальних проектів та надійному встановленню власної продукції. 

Купити гранітні пам’ятники у Демидівці від українського виробника недорого: ми пропонуємо багатий вибір моделей високої якості. Досвідчена команда майстрів розробляє та виготовляє надгробки із природних матеріалів. 

MEMORY використовує у виробництві виключно природний камінь з родовищ, зосереджених у Рівненській області. Рекомендуємо моделі пам’ятників з граніту, лабрадориту, габро, базальту, мармурові надгробки та аксесуари.  Натуральний матеріал має лаконічне кольорове забарвлення, що допоможе передати стилістику виробу. 

Граніт та інші види каменю мають певні характеристики, які варто враховувати, обираючи надмогильний пам’ятник:

  • міцний та витривалий до тривалого впливу природних факторів;
  • легко піддається обробці та виготовленню моделей будь-якої форми;
  • має актуальне забарвлення;
  • довговічний, при правильному догляді десятиліттями зберігає охайний вигляд.

Надмогильні пам'ятники: як обрати ексклюзивні моделі?

Досвідчені спеціалісти майстерні MEMORY створять пам'ятники у Демидівці, що відповідатимуть вашим переконанням. Ми реалізовуємо продукцію з граніту та інших міцних видів каменю, створену за проектами наших дизайнерів. У нас є різні колекції оригінальних надгробків за готовими ескізами по доступній ціні. 

Пропонуємо замовити кам’яний меморіальний виріб за вашим особистим проектом або розробленим досвідченими спеціалістами майстерні MEMORY. Ми підготуємо індивідуальні ескізи та втілимо їх у камені. Витвори з граніту компанії вигідно вирізнятимуться неповторним дизайном, досконалою формою, оригінальним художнім оздобленням.

У нас ви можете оформити замовлення одинарних пам’ятників, подвійних, меморіального комплексу. Усі роботи наших майстрів мають лаконічний, стриманий вигляд. У нас індивідуальний підхід до виконання кожного замовлення: враховуємо усі побажання замовника щодо розмірів, кольору, матеріалу. Ми допоможемо підібрати модель, що відповідатиме вашим релігійним переконанням та особливим побажанням до виробу. 

Виготовлення пам'ятників у Демидівці: якість за доступною ціною 

У гранітній майстерні MEMORY ви можете замовити пам’ятники у Демидівці та інших районах Рівненської, Тернопільської або Хмельницької областей за доступною ціною. Наші спеціалісти допоможуть підібрати вигідний варіант за помірною ціною.

Вартість робіт гранітної майстерні залежить від використаного матеріалу, особливостей та рівня складності розробленого проекту пам’ятника. 

Ми пропонуємо своєчасну доставку усієї продукції по західній України, професійне встановлення та гарантійне обслуговування.

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі