Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Замовити пам’ятник з натурального каменю в Старокостянтинові

Купити пам’ятник в Старокостянтинів можна в гранітній майстерні MEMORY, яка пропонує виробництво, встановлення та доставку різноманітних кам’яних виробів по всіх містах і селищах Західної України.

Камінь, видобуток якого відбувається поблизу виробництва в Рівненській області, дуже різноманітний як за своїм кольором, так і за текстурою. Проте він неодмінно міцний і надійний. Це не лише граніт різних забарвлень, а й габро, лабрадорит та базальт.

Сучасна обробка каменю дозволяє зберігати його властивості протягом тривалого проміжку часу. Переглянемо, які саме.

 1. Податливість базальту, граніту та габро до обробки дають можливість виготовлення з них виробів різноманітних форм і розмірів.
 2. Природні мінерали зберігають свої властивості – міцність та цілісність навіть за несприятливих кліматичних умов.
 3. Кам’яні вироби від майстерні MEMORY не змінюють свого початкового вигляду протягом років.

Види пам’ятників та їхнього оформлення

Ми пропонуємо у Старокостянтинів виготовлення пам’ятників та аксесуарів до них з мінералів усіх названих видів. В каталозі сайту - вироби будь-якого рівня складності, усіх бажаних форм, з різними варіантами оздоблень та додаткових елементів.

За габаритами та призначенням це можуть бути одинарні, подвійні та композиційні меморіали. Використовуючи сучасне обладнання для обробки, нарізання та шліфування каменю наші спеціалісти виготовляють:

 • горизонтальні надгробки;
 • вертикальні;
 • прямокутні;
 • квадратні;
 • овальні;
 • фігурні, неправильних форм;
 • зі скошеним верхом;
 • рівним;
 • хвилястим;
 • фігурним.

В якості оздоблення постаментів з натурального каменю для віруючих людей майстри та художники компанії MEMORY пропонують різноманітні християнські атрибути та символи: свічки, хрести, ікони, храми – у вигляді малюнків, гравірування та кам’яних виробів. Також ми виготовляємо оздоблення нерелігійного змісту: квіти, птахи, гілки дерев, вази тощо.

Унікальний дизайн надгробку в Старокостянтинів

У гранітній майстерні MEMORY можна як купити готові пам’ятники, фото яких викладені в каталозі сайту, так і замовити їхнє виготовлення – за нашим чи власним проектом або ескізом. Можливий також варіант вибору надгробку в каталозі, проте зі внесенням часткових змін.

Якщо клієнт замовляє виготовлення пам’ятника, він може самостійно обирати вид каменю, його колір, габарити постаменту, форму, додаткове оздоблення та облаштування. Усе це обговорюється з нашим менеджером, ми надаємо рекомендації й поради, а клієнт самостійно робить вибір.

На завершення обговорюється кінцева оплата, її варіант, спосіб доставки та потреба у встановленні й облаштуванні місця поховання.

Пам’ятник в Старокостянтинів за ціною виробника

Гранітна майстерня MEMORY пропонує виготовлення сучасних, гарних пам’ятників з українського природного каменю за ціною виробника. Купити наш виріб у Старокостянтинові Хмельницької області не складе труднощів: потрібно написати на сайт або зателефонувати нам щодо замовлення, і ми всі роботи виконаємо «під ключ». Радимо скористатися повним комплексом наших послуг, оскільки в такому разі надається знижка.

Компанія MEMORY гарантує довговічність та стійкість своєї кам’яної продукції. Ціна формується з вартості матеріалу, складності проекту, роботи майстрів та транспорту. Якщо потрібен пам’ятник у Старокостянтинів – телефонуйте просто зараз! 

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі