Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Пам'ятники в Цумані від українського виробника

Виготовлення та встановлення пам'ятників у Цумані та інших містах і селищах міського типу Західної України – на цьому спеціалізується гранітна майстерня MEMORY. Ми пропонуємо якісні кам’яні пам’ятники, надгробки, меморіальні дошки, постаменти – і все це з природних мінералів, родовища яких містяться на території Рівненської області.

У каталозі нашого сайту представлені одинарні, подвійні, ексклюзивні та елітні пам’ятники з таких видів натурального каменю:

  • граніту різних кольорів та фактури;
  • базальту;
  • габро;
  • лабрадориту.

Надаємо великий асортимент моделей, розроблених за власними ескізами та проектами, від наших дизайнерів, художників та майстрів. Ми пропонуємо такі варіанти замовлення пам’ятника:

  1. Обрати цілий ансамбль з пам’ятника та відповідного оздоблення місця поховання.
  2. Обрати лише пам’ятник, а комплектацію до нього – вази, лампадки тощо – обрати на свій розсуд.
  3. Запропонувати свій варіант моделі пам’ятника, за індивідуальним замовленням, з подальшим виготовленням у нашій майстерні.

Ціна пам’ятників вираховується індивідуально для кожної моделі. До її складу входить вартість каменю, складність моделі, наявність оздоблення, гравірування, додаткових елементів, робота майстрів та використання обладнання.

У нас можна замовити якісний та довговічний, міцний пам’ятник з натурального каменю на будь-який бюджет, тому що ціни ми пропонуємо прийнятні для українського споживача.

Встановлення пам'ятників у смт Цумань: що варто знати?

Гранітна майстерня MEMORY пропонує надмогильні пам'ятники, які не потребуватимуть особливого догляду, оскільки якісний камінь здатен зберігати свій початковий зовнішній вигляд та цільність структури протягом довгих років. За бажання клієнта можна залишити місце для висаджування квітів, а можна закрити простір кам’яною плитою, у випадку, якщо доглядати за квітами немає можливості. У такому разі ми пропонуємо стаціонарну кам’яну вазу для живих чи штучних квітів, виготовлення гілочки, букету чи кількох квітів з металу, або гравірування чи малюнок.

Також ми пропонуємо зображення релігійних символів: храмів, хрестів, янголів, свічок на самому пам’ятнику. Портрет померлої людини також може бути зображений на пам’ятнику, і більшість замовників обирають саме такий варіант оформлення.

Купити надмогильні пам'ятники в майстерні MEMORY

Гранітна майстерня MEMORY пропонує замовити пам’ятники на могили в Цумані недорого. Наше виробництво базується в Рівненській області, де є цінні поклади граніту та інших природних мінералів.

Кам’яні пам’ятники довговічні, на них не впливають температурні коливання, а також механічні впливи. Під час обробки каменю майстри застосовують сучасні методи обробки та цифрове обладнання. Вони здійснюють автоматичне нарізання кам’яних плит, їхнє шліфування та склеювання. Усі властивості каменю зберігаються, оскільки наші професіонали працюють лише з високоякісним довговічним каменем зі щільною структурою та чудовою міцністю.  

На сайті нашої майстерні можна обрати різні види каменю. Навіть граніт представлений в асортименті: відповідно до місць видобутку він може відрізнятися кольором, однорідністю структури, наявністю домішок тощо.

Ціни пам’ятників у гранітній майстерні MEMORY приємно дивують, оскільки вони – від виробника, без посередників. Ексклюзивні та унікальні надгробки коштуватимуть трохи дорожче, оскільки їхнє виготовлення потребує більше часу та кваліфікованої праці майстрів, а також вишуканого оздоблення.

Замовити надійний постамент від українського виробника недорого можна у смт Цумань, скориставшись контактами, наданими на нашому сайті.

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі