Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Пропонуємо великий вибір якісних пам’ятників у Вараші

Майстерня з виробництва гранітної пам’ятної продукції MEMORY пропонує пам’ятники та інші ритуальні вироби, виготовлені з українського природного каменю. Наша компанія спеціалізується на елітних меморіальних комплексах, надмогильних постаментах різного рівня складності та різних цінових категорій.

У процесі виробництва ми використовуємо такі природні мінерали як габро, лабрадорит, граніт та інші, характеристики яких перевірено багаторічним практичним досвідом та схвальними відгуками наших замовників.

Ми виготовляємо пам’ятники у Вараші в максимально стислі строки, надаючи разом з тим гарантію щодо якості виробів. Швидко та ефективно реалізуємо проекти різних рівнів складності. Ураховуємо всі побажання клієнтів щодо втілення особистих вподобань та атрибутики релігійних переконань. Команда наших професійних спеціалістів, яка включає художника, дизайнера, майстрів з обробки та оздоблення натурального каменю, створить виріб, який самостійно, або з нашою допомогою, обере замовник.

Купити пам'ятники надмогильні в майстерні MEMORY - вигідно

Замовити та купити пам'ятник у місті Вараш, у гранітній майстерні MEMORY - дуже вигідно. Ми пропонуємо величезний асортимент надгробків за доступною для середнього споживача ціною. Це продукція від вітчизняного виробника, для середнього та VIP сегменту. 

Наша компанія з виготовлення пам’ятників MEMORY пропонує моделі своїх виробів на різні бюджети. Це надгробки, виконані в класичному стилі, або унікальні кам’яні витвори, які помітно відрізнятимуться від усіх інших варіантів ексклюзивним дизайном. Ціни на кам’яні пам’ятники від майстерні MEMORY – доступні та привабливі для тих, хто може оцінити їхню високу якість та надійність.

Готові стандартні надгробки, ціна яких відповідає якості, також будуть довговічними й міцними. На нашому сайті можна обрати як одинарні постаменти, як і подвійні, недорого, виконані з натурального каменю різних забарвлень: чорного з білими вкрапленнями, червоного, зеленого з чорними прожилками та переливами. 

Купуйте пам’ятники гранітні ексклюзивні в майстерні MEMORY у місті Вараш. Індивідуальний дизайн розробляється за короткий термін, і в результаті замовник отримає виріб, який цілком відповідатиме його запитам. Ціни на ритуальні вироби формуються з урахуванням об’єму робіт, їхньої складності та використаного матеріалу.

Як замовити пам’ятник на могилу у Вараші?

Замовити та купити гранітний виріб у Вараші, у майстерні MEMORY – швидко й просто. Каталог нашого сайту містить зразки дизайнерської унікальної продукції та стандартних бюджетних меморіальних надгробків. Наші менеджери за телефоном або онлайн допоможуть визначитися з вибором, обрати вигідний варіант пам’ятника, нададуть повну інформацію щодо асортименту, видів та властивостей каменю, термінів виконання, гарантій на виконані роботи. Команда наших спеціалістів не лише виготовляє пам’ятники, а й доставляє їх на місце, встановлює, пропонує додаткові послуги з догляду місця поховання.

Гранітна майстерня MEMORY виготовить та доставить замовлений виріб у точно обумовлені терміни, гарантуючи разом з тим його цілісність та надійність. Ми реалізовуємо своє меморіальну продукцію на території Рівненської області, а також в окремих районах Тернопільської та Хмельницької областей. Звертайтеся, ми завжди відгукнемось!

 

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі