Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Пам'ятники у Ланівцях з довговічного граніту

Гранітна майстерня MEMORY виготовляє високоякісні надмогильні пам’ятники у Ланівцях з натурального граніту. Ми пропонуємо багатий асортимент різних видів каменю. У виробництві використовується лише граніт українського походження. Це якісний, надміцний матеріал, що немає рівних за своїми властивостями.

У MEMORY можна купити пам’ятник, виготовлений з Капустинського, Кашинського, Лезниківського, Жадківського, Маславського та Покостовського граніту. Окрім цього ви маєте можливість замовити надгробок з таких матеріалів:

  • базальт – натуральній чорний камінь насиченого, глибокого кольору, чудово підходить для художнього оформлення;
  • габро – чорний камінь з яскравими білими вкрапленнями, що виглядає дуже витончено;
  • лабрадорит – у цьому чорно-сірому камені присутні яскраво-сині вкраплення.

На пам’ятники ціни залежать від обраного матеріалу та складності проекту. Додатково клієнт може замовити доставку та встановлення по Тернопільській області та Західній Україні. Наша майстерня пропонує середню та VIP категорію виробів за доступними цінами від виробника. Тому можливо купити пам’ятник у Ланівцях на будь-який смак та бюджет.

Надмогильні пам’ятники з оригінальним оформленням

Якщо вам потрібен достойний надмогильний пам’ятник недорого – пропонуємо замовити художнє оформлення. Наш художник-дизайнер оформить ікони чи епітафії будь-якого рівня складності. Під час роботи враховуємо усі побажання та гарантуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення. Ціни на пам’ятники розраховують після того, як було обрано певне оздоблення та комплектацію. Але це буде вартість безпосередньо від виробника без додаткових націнок. Пропонуємо ознайомитися на сайті з виконаними роботами – можливо вам сподобається один з представлених варіантів оформлення.

Переваги гранітних пам’ятників

Щоб могила завжди виглядала охайною та доглянутою, не варто ставити у пріоритет -купити пам’ятники недорого. Перш за все потрібно правильно обирати матеріал – адже саме від цього буде залежати довговічність та стан виробу через десятки років. Ми використовуємо у виробництві граніт, бо він має такі переваги:

  • термічна стійкість – матеріал не реагує на перепади температури, що важливо для нашої місцевості;
  • твердість – щодо міцності каменю ходять легенди, які цілком виправдані;
  • стійкість до механічного зносу – величні монументи з минувших століть зберегли свій зовнішній вид;
  • широка палітра відтінків – різноманіття кольорів робить можливим виготовлення пам'ятників Ланівцях з різним стильовим оформленням;
  • універсальність – виконання у єдиному дизайні надгробку, вази, лампадки та інших аксесуарів.

Наша гранітна майстерня пропонує доступні ціни та високий рівень сервісу. Обрати та замовити продукцію можливо на сайті, зателефонувавши за контактним номером телефону. Професійні майстри з обробки каменю створять якісний монумент для вшанування пам’яті важливої людини.

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі