Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Пам'ятники у Білогір’ї  на віка – якість українського граніту

Якщо ви бажаєте купити ексклюзивний монумент з граніту за доступною ціною, українська гранітна майстерня MEMORY запропонує надмогильні пам’ятники у Білогір’ї. Виготовлені вироби відправляємо по Хмельницькій області та території Західної України. 

Якщо на сайті немає готового рішення, здатного задовольнити ваші побажання, художник-дизайнер зможе на замовлення виконати оформлення будь якої складності. На пам’ятник ціни формуються в залежності вiд обраного матеріалу та додаткових деталей (аксесуари, індивідуальній дизайн та інше). 

Надмогильні пам’ятники з встановленням

Кожен виготовлений надгробок ми за бажанням клієнта можемо доставити власним транспортом та встановити. Ціни на пам’ятники з установкою будуть відрізнятися в залежності вiд відстані та інших параметрів, які обговорюються с представником майстерні за контактним телефоном. 

У разі правильного монтажу виріб буде стояти під зливами та палючим сонцем століттями i не втратить зовнішній вигляд. Але для цього потрібно не тільки купити пам'ятник у Білогір' ї, але й професiйно його встановити. Якщо цього не зробити, можуть виникнути наступні проблеми:

  • на архітектуру спорудження буде нерівномірно впливати навантаження, що призведе до деформацій;
  • якщо могила знаходиться на ділянці з нахилом та буде використана неправильна технологія встановлення пам’ятника, то під дією дощів захоронення буде вимиватися та матиме поганий вигляд.

Саме тому наші спеціалісти займаються професійним встановленням монументів з використанням перевірених технологій. Є можливість замовити встановлення пам’ятника до захоронення. У порівнянні з тим, що на пам'ятники у Білогір' ї ціни ми пропонуємо на доступному рівні, причин звернутися саме у гранітну майстерню MEMORY стає все більше.

Які види пам’ятників можна замовити на сайті

На сайті представлені гранітні надмогильні монументи одинарного та подвійного типів. У кожній категорії є товари з вигідними знижками. Подвійні можуть бути представлені єдиною плитою на дві могили та аркою, з’єднуючою два надгробки. 

Змогли здешевити виготовлення пам'ятників у Білогір' ї за рахунок того, що створили стандартні рішення з можливістю обирати комплектацію індивідуально. В асортименті більш ніж 150 моделей та різноманітні аксесуари: лампадки, гранітні вази, фоторамки, фотокераміка. 

Щодо оформлення немає ніяких меж – у нашій майстерні є власний дизайнер, який завжди втілює усі побажання клієнтів. Виготовлена надмогильна плита на замовлення буде найвищої якості. Лаконічне та розкішне рішення буде достойно виглядати впродовж багатьох років. 

Пропонуємо замовити пам'ятники на могилу недорого по цінам від виробника. Для цього необхідно ознайомитися з різними моделями монументів на сайті, обрати розміри, вид матеріалу та художнє оформлення – ікони чи епітафії. Потім достатньо подзвонити по номеру телефону на сайті та зробити замовлення.

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі