Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Пам'ятники у Корці – замовляйте надійну модель українського виробництва

Виготовлення пам’ятників у Корці, і не тільки – це складний, напружений процес, у якому приймають участь досвідчені дизайнери, кваліфіковані майстри. При створенні надмогильних пам’ятників використовується сучасне, технологічне обладнання, що дозволяє отримати відмінний за характеристиками кінцевий продукт.

Самі такі пам’ятники на могилу недорого пропонує гранітна майстерня MEMORY. Ми – безпосередній виробник усього представленого на сайті асортименту продукції. Наші спеціалісти розробляють дизайн надгробку, виготовляють, транспортують і монтують готовий пам’ятник. Вам не потрібно постійно контролювати весь процес, хвилюватися за невідповідне виконання вашого замовлення.

Надмогильні пам’ятники: як оформити замовлення?

Щоб купити пам’ятники у Корці ви можете просто оформити замовлення на нашому сайті. Це стосується випадків, коли ви вирішили, яка модель потрібна: подвійний чи одинарний. Якщо у вас є певні сумніви, або ви хочете отримати консультацію: телефонуйте або особисто зустріньтеся с нашим спеціалістом. 

Ми надаємо вичерпну інформацію щодо проекту надгробку, проконсультуємо з приводу того, який матеріал обрати аби передати бажаний колір та стиль, доповнимо модель епітафіями, фотокерамікою, художнім оздобленням, аксесуарами за бажанням. Ціни на пам’ятники будуть залежати від усіх обраних параметрів.

Що пропонує гранітна майстерня MEMORY?

Ви можете бути впевнені у якості, витривалості та естетичному оформленні надмогильного пам’ятника від MEMORY:

  1. Наша гранітна майстерня – вітчизняний виробник ритуальної продукції у Західній Україні, зокрема у Тернопільській, Хмельницькій, Рівненській областях.
  2. При створенні пам’ятників використовуємо довговічні матеріали, які добре піддаються обробці. А саме це натуральне каміння з місцевих родовищ: граніт (Покостовський, Маславський, Жадківський, Кашинський, Капустинський, Лезниківський граніт), базальт, лабрадорит, габро.
  3. Реалізуємо моделі середнього та VIP цінового сегментів. На елітні пам’ятники у Корці ціни ми змогли встановити невисокі, оскільки використовуємо стандартні варіанти різних комплектацій. 
  4. Проводимо акції та періодичні знижки.
  5. Надаємо консультації для створення проекту майбутнього надгробку: матеріал, оформлення. 
  6. Транспортуємо готовий виріб власними силами, компаніями НоваПошта, Делівері. 
  7. Виконуємо професійний монтаж на місці.
  8. Чітко слідкуємо за дотримання строків виконання замовлення: 2-4 тижні залежно від складності проекту. 

Гранітна майстерня MEMORY створить на індивідуальне замовлення естетичний, якісний, пам’ятник, який буде виглядати презентабельно довгі роки.

 

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі