Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Де замовити надійний пам’ятник у місто Горохів?

Гранітна майстерня MEMORY має великий досвід у сфері виготовлення та монтажу пам’ятників. Ми розробляємо проекти й ескізи, виготовляємо монументи, надгробки та постаменти на власному високотехнологічному обладнанні з природних матеріалів:

  • базальту;
  • граніту різних видів;
  • габро;
  • лабрадориту.

Виробництво пам’ятників відбувається на території Рівненської області, де міститься декілька значних родовищ якісного й довговічного каменю. Саме ці природні матеріали і служать основою для створення надійних та естетично привабливих пам’ятників.

У майстерні MEMORY працюють досвідчені дизайнери, художники та майстри з професійної обробки каменю, які, використовуючи високотехнологічне обладнання, гарантують своєчасне виконання замовлень виробів будь-якого рівня складності.

Чому ми користуємося попитом серед міст регіонів Західної України, зокрема, у місті Горохів? Перелічимо наші переваги.

  1. Широкий асортимент кам’яних пам’ятників та надгробків.
  2. Високий рівень якості виробів: довговічність, естетична привабливість, різноманітність, палітра кольорів, стійкість до зовнішніх впливів та коливань температури.
  3. Індивідуальний підхід майстрів до виконання кожного замовлення.
  4. Злагоджена командна робота досвідчених спеціалістів.
  5. Швидка доставка та монтаж.
  6. Оформлення місць поховання додатковими ритуальними аксесуарами.

Майстерня MEMORY – найкраща для замовлення пам’ятника в м. Горохів

У гранітній майстерні MEMORY ви можете купити пам'ятник для встановлення у місті Горохів, який виділятиметься оригінальним дизайном, лаконічним оформленням, вишуканим гравіруванням або додатковими елементами. У каталозі нашого сайту представлені фото пам’ятників нашого виробництва, там можна роздивитися та обрати щось на свій розсуд – одинарні чи подвійні надгробки, об’ємні чи компактні постаменти. У нас можна замовити кам’яні вироби будь-яких розмірів, форм та стилів. Якщо клієнт пропонує свій варіант пам’ятника, надавши відповідний малюнок, фото чи ескіз – ми ставимося з розумінням та втілюємо в життя індивідуальні проекти.

Замовити пам’ятник в Горохові від майстерні MEMORY можна на будь-який бюджет. Ми виготовляємо як лаконічні, строгі моделі надгробків, без додаткового оформлення недорого, так і вишукані, з кількох видів каменю, гармонічним поєднанням кольорів і відтінків, плавними лініями та витонченим оздобленням – для VIP замовників. Обирайте той варіант, який найбільше підходить для ваших померлих близьких людей, тим самим віддаючи їм шану та впорядковуючи місце поховання.

Доставка пам’ятників у Горохів

Гранітна майстерня MEMORY надає не лише послугу з виготовлення пам’ятників, а й пропонує їхню швидку доставку та монтування в багатьох містах Західної України. Це не лише Рівненська область, а й Волинська, Тернопільська, Хмельницька.

Якщо ви готові зробити замовлення – телефонуйте або пишіть нам, і ми відразу відгукнемось. Наші менеджери нададуть всю необхідну інформацію щодо різновидів каменю, форм та розмірів пам’ятників, їхньої вартості, термінів виготовлення, доставки та встановлення.

У нас можна замовити не лише стандартний пам’ятник, а й унікальний, за індивідуальним проектом, міцний та довговічний, обрати вид та зміст епітафію, замовити гравірування, оздоблення кам’яними ритуальними елементами.

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі