Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Пропонуємо пам'ятники в Рожищі від українського виробника

Гранітна майстерня MEMORY займається виготовленням меморіалів, надгробків та різноманітних пам’ятників високої якості. На території західної України пропонується також встановлення виробів і відповідне оформлення місць поховань ритуальними аксесуарами та релігійними елементами.

У своєму виробництві компанія MEMORY використовує лише якісний натуральний камінь. У Рожищі можна замовити наші пам’ятники з граніту різних видів та кольорів, лабрадориту, габро, базальту, гранітної крихти. Усі ці мінерали володіють відмінними якостями:

  • зовнішньою привабливістю;
  • міцністю;
  • довговічністю;
  • щільністю структури.

Добування якісного граніту здійснюється з родовищ на території Рівненської області в Україні. Пропонуємо VIP та середню цінову категорію пам’ятників від виробника. Якщо вам потрібно виготовити гарно оформлений, вишуканий пам’ятник за доступною ціною або за індивідуальним унікальним проектом – наші майстри виконають замовлення будь-якого рівня складності у визначений термін.

Надмогильні пам’ятники від компанії MEMORY – це якість та доступні ціни

Компанія MEMORY пропонує надгробки, пам’ятники та інші надмогильні вироби у великому асортименті. Можна обрати дизайн виробу, представлений в каталозі нашого сайту, або запропонувати власний варіант за індивідуальним проектом, з побажаннями замовника. Ціни на пам’ятники у нас – від виробника, без додаткових націнок. Якість та довговічність виробів гарантується перевіреними матеріалами та професійністю майстрів, які застосовують сучасне обладнання для обробки, нарізання та шліфування каменю. Пропонуємо такі види натуральних мінералів:

  • граніт – темно-сірого кольору з чорними вкрапленнями з родовищ Рівненської області;
  • базальт – камінь чорного кольору для виготовлення пам’ятників у Рожищі, чудово пасує для різних видів гравірування;
  • лабрадорит – чорний камінь з яскравими вкрапленнями синього кольору;
  • габро – основа каменю чорного кольору з білими вкрапленнями.

Крім перелічених видів каменю в асортименті гранітної майстерні MEMORY представлені також інші варіанти кольорів та видів мінералів. Ціна на замовлення надгробка, постамента чи пам’ятника залежить від складності проекту, наявності додаткового оформлення та вартості каменю.

Чому варто обрати послуги майстерні MEMORY?

Злагоджена та професійна робота наших висококваліфікованих майстрів забезпечить своєчасне виконання кожного замовлення. Ми пропонуємо не лише виготовлення пам’ятників, але й також їхні доставку та встановлення на місцях поховання, художнє оформлення могил, розміщення лавок, огорожі та інших додаткових елементів.

Нарізання каменю здійснюється на високоточному технологічному верстаті. Перевага нашої компанії перед конкурентами також у тому, що ми пропонуємо як готові моделі пам’ятників, так і їхнє виготовлення за індивідуальними проектами й ескізами, з урахуванням побажань та вимог клієнтів. Пропонуємо замовити у Рожищі пам’ятники одинарні й подвійні, з гравіруванням, зображеннями та епітафіями. В якості додаткових ритуальних аксесуарів пропонуємо виготовлення ваз, лампадок тощо. Зображення померлої людини може бути як портретним, так і в повний зріст.

Гарантуємо індивідуальний підхід до виконання кожного замовлення у Рожищі та інших містах України. Виготовлені в нас пам’ятники не лише виглядають елегантно та лаконічно, але й протягом років витримують будь-які погодні умови.

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі