Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Виготовлення пам’ятників у гранітній майстерні MEMORY

Ті, хто пережили смерть близької людини, за деякий час замисляться про впорядкування її місця поховання. Зазвичай це відбувається десь за рік-два після втрати. Та це й логічно – адже саме через такий термін земля достатньо осяде для того, щоб майбутній постамент був встановлений міцно та надійно.

Як якісний пам’ятник купити у Ківерцях?

Гранітна майстерня MEMORY, яка спеціалізується на виробництві якісних надмогильних пам’ятників у Рівненській області, пропонує замовлення своїх виробів у Ківерцях Волинської області. Так, перебуваючи в місті Ківерці, скориставшись сайтом, можна зателефонувати або замовити онлайн якісний пам’ятник на могилу рідним чи знайомим. Ми пропонуємо великий асортимент надгробної продукції з натурального каменю: граніту, габро, базальту, лабрадориту. Одного лише граніту – декілька видів, кольорів та фактур. Зразки наших пам’ятників – одинарних та подвійних, можна розглянути в каталозі, представленому на сайті. Крім безпосередньо пам’ятників, меморіальних дощок, надгробків, монументів і постаментів ми пропонуємо різноманітні супутні аксесуари, які гармонійно доповнять місце поховання, зроблять його композиційно завершеним та естетично привабливим для відвідувачів. Це кам’яні вази, лампадки, хрести, а також огорожі, лавки, столики тощо. Професійні майстри компанії Memory розроблять дизайн та індивідуальне оформлення кожного місця поховання, з урахуванням побажань замовника та відповідно до заповіту померлої людини. Наші спеціалісти, за бажанням клієнта, можуть повністю, від початку виготовлення пам’ятника, до встановлення та оформлення, виконати всю роботу власними силами, оскільки в них є для цього відповідний досвід та багато успішних проектів. Ми забезпечимо доставку і встановлення пам’ятника, а також його відповідне оформлення у місті Ківерці за попередньо обумовлений термін.

Чому наші пам’ятники кращі від виробів конкурентів?

У майстерні MEMORY для виготовлення пам’ятників ми використовуємо лише натуральні природні мінерали, які, завдяки особливій структурі та професійній обробці, протягом дуже тривалого часу залишаються стійкими й цілісними, незважаючи на негативний вплив природних явищ та опадів: снігу, дощу, морозу, вітру. Наші вироби протягом років зберігають блиск, привабливий вигляд, початковий колір. Усі написи та зображення також зберігаються протягом всього часу існування виробу, оскільки виконуються справжніми професіоналами, з дотриманнях необхідних технологій.

Даємо гарантію на пам’ятники з різних видів каменю

Купити на нашому сайті пам’ятник з натурального каменю, а також замовити його встановлення у Ківерцях можна швидко й недорого.

Чому потрібно обирати компанію MEMORY? Перелічимо наші переваги.

  1. Успішна реалізація багатьох проектів різних рівнів складності, значний досвід у виробництві пам’ятників та оформленні місць поховань.
  2. Застосування професійного обладнання для обробки каменю, що зменшує терміни виконання замовлень.
  3. Надійність наших виробів, довговічність та витривалість.
  4. Індивідуальний підхід в реалізації кожного проекту.
  5. Виготовлення професійних ескізів художниками майстерні.
  6. Виготовлення пам’ятників за замовленнями з каталогу або за індивідуальними проектами.
  7. Швидка доставка та професійне встановлення надгробків.
  8. Виготовлення додаткових елементів оздоблення та ритуальних аксесуарів.
  9. Надання гарантій на всю виконану роботу.

Скориставшись послугами гранітної майстерні MEMORY та гідно облаштувавши місця поховання, ви виявите свою турботу про тих, хто у ваших спогадах житиме завжди.

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі