Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Пам'ятники у Костополі – якісна продукція від українського виробника

Гранітна майстерня MEMORY надає послуги з виготовлення пам’ятників у Костополі: пропонує одинарні та подвійні моделі власного виробництва. Якщо ви хочете замовити достойний надгробок відмінної якості за адекватними цінами – ми допоможемо виготовити, транспортувати та встановити потрібну модель.

Дизайнери нашої майстерні розробили різні за стилем та розмірами моделі, тому ми впевнено пропонуємо великий асортимент досконало виконаних пам’ятників. На сайті ви знайдете різні варіанти допоміжних аксесуарів: вази, хрести, лампадки, фотокераміку. Використовуючи ті чи інші допоміжні елементи декору, ви створите індивідуальну модель надгробку. А обравши певний вид матеріалу, можна не лише задати колір, але й задати стилістичну спрямованість моделі. 

Надмогильні пам’ятники: як правильно обрати?

Перед тим як купити пам’ятник у Костополі зателефонуйте або особисто відвідайте нашу майстерню. Спеціалісти MEMORY допоможуть скласти чіткий план-проект з урахуванням ваших вимог до естетичного оформлення надгробку: художнього оздоблення, епітафій, фотокераміки, матеріалу, з якого необхідно виготовити модель. 

В залежності від складності проекту, обраного матеріалу буде встановлена відповідна ціна на пам’ятник. Ми займаємося виготовленням пам’ятників середнього або VIP рівня, але на наші пам’ятники ціни нижчі ніж у інших компаній. Досягти цього нам вдалося за рахунок стандартизації певних елементів надгробку, які в подальшому ми змінюємо, комплектуємо з урахуванням вимог. 

Звертаючись до майстерні MEMORY як безпосереднього виконавця вашого замовлення – ви можете бути впевнені в якості та строках виконання. 

Чому варто звертатися до гранітної майстерні MEMORY 

Гранітна майстерня MEMORY є виробником усієї представленої на сайті продукції, а також ми:

  1. Використовуємо лише натуральне каміння з родовищ Рівненської області: базальт, лабрадорит, габро, Покостовський, Маславський, Жадківський, Кашинський, Капустинський, Лезниківський граніт.
  2. Надаємо знижки та проводимо акції на продукцію.
  3. Проконсультуємо вас особисто при зустрічі або в телефонному режимі з питань створення, оформлення, монтажу надмогильного пам’ятника. 
  4. Пропонуємо моделі середнього та елітного рівня за порівняно нижчими цінами. Тому ви точно зможете у нас придбати міцні пам’ятники на могилу недорого.
  5. Строк виготовлення від 2 до 4 тижнів в залежності від масштабності та складності проекту.
  6. Доставимо надгробок, а наші спеціалісти виконають надійний монтаж.
  7. Ви можете обрати потрібну модель на нашому сайті та замовити його виконання.

Звертайтесь до майстерні MEMORY за якісною, довговічною, естетично оформленою моделлю пам’ятника. Ми втілимо усі ваші побажання щодо створення презентабельного надгробку.

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі