Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Пам'ятники у Кременці – якісні кам’яні вироби

Гранітна майстерня MEMORY – надійний український виробник якісних пам’ятників з граніту та інших видів міцного та довговічного каменю. Наша компанія виготовляє оригінальні надгробки, що на довгі роки увіковічать вашу пам'ять та повагу про померлого.

Майстерня спеціалізується на виготовленні пам'ятників у Кременці та інших містах Рівненської області, сусідніх районах Хмельницької та Тернопільської областей. Компанія пропонує повний супровід у підготовці, виготовленні та встановленні надмогильних кам’яних витворів. Для підтримання привабливого вигляду наших пам’ятників, рекомендуємо замовити додаткові послуги по догляду за кам’яними постаментами. 

MEMORY гарантує високу якість усіх моделей. Наші переваги:

  • Використовуємо лише перевірені матеріали з родовищ, зосереджених на території Рівненської області.
  • Пропонуємо великий вибір готових пам’ятників.
  • Індивідуально розробляємо кожен проект кам’яного надгробку.
  • Здійснюємо професійне встановлення товарів власного виробництва.

Надмогильні пам'ятники: як обрати модель?

Представлений на нашому сайті асортимент складається зі стриманих одинарних моделей з граніту, лабрадориту, габро та професійно оформлених подвійних пам’ятників. Дизайн монументів відповідає встановленим нормам та технічним критеріям. Ми пропонуємо витончене та стримане оформлення гранітних пам’ятників. Кожен виріб – результат спільної роботи художників, дизайнерів, майстрів. 

В гранітній майстерні MEMORY ви можете купити пам'ятники у Кременці, виконані за індивідуальними проектами. Елітні моделі відрізняються особливим виглядом. Ми виготовляємо пам’ятники із граніту, базальту, лабрадориту з незвичним кольоровим забарвленням. Витончене поєднання зеленого, червоного, чорного та сірого кольорів вигідно вирізнить пам’ятник серед інших.

Компанія пропонує доповнити пам’ятники та монументальні кам’яні комплекси елегантними аксесуарами на могилу. На сайті представлені популярні варіанти, що допоможуть легко оформити місце захоронення.

Купити пам'ятники на могилу недорого у Кременці

Спеціалісти гранітної майстерні допоможуть вам вибрати модель пам’ятника, технічні та зовнішні характеристики якого будуть повністю відповідати вашим вподобанням. Ми складемо індивідуальний проект, що повністю відобразить будь-які ваші вимоги.  Наші майстри допоможуть визначитись з максимально вигідним матеріалом, стійким до впливу природних особливостей вашого регіону. 

У нас ви можете купити пам’ятники у Кременці за доступними цінами, що відповідають якості, креативному дизайну та унікальній комплектації витвору з граніту. Вартість надгробків обумовлена видом обраного природного каменю, складністю, терміновістю виконання замовлення. Гранітна майстерня MEMORY допоможе вам правильно та якісно оформити місце захоронення.

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі