Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Пам'ятники в Березному — відмінне поєднання якості і лояльної цінової політики

Якщо вас цікавлять оригінальні надмогильні пам'ятники виготовлені з якісних, міцних, довговічних матеріалів, які мають сучасний дизайн та естетичний зовнішній вигляд, тоді ви знаходитесь на вірному шляху. У Рівненській області розташовані поклади натурального каменю - граніту. Це дає можливість використовувати дану сировину для виготовлення якісної продукції. 

Послугу з виготовлення пам'ятників в Березному надають досвідченні спеціалісти гранітної майстерні MEMORY. Ми пропонуємо на замовлення клієнта продукцію, що виготовляється з екологічно чистого, природного матеріалу, який відрізняється довговічністю та міцністю і має привабливий зовнішній вигляд, дуже добре піддається обробці. 

Ми виготовляємо пам'ятники з таких видів природного каменю, як:

  • граніт (Покостовський, Маславський, Жадківський, Кишинський, Капустинський, Лезниківський);
  • габро;
  • базальт;
  • лабрадорит.

Якщо ви бажаєте купити якісній пам'ятник на могилу відносно недорого, звертайтесь у гранітну майстерню MEMORY. Ми готові запропонувати вам:

  • продукцію з відмінними експлуатаційними характеристиками;
  • виготовлення пам’ятників за індивідуальним проектом;
  • широкий модельний ряд;
  • оздоблення пам'ятників різного рівня складності;
  • строк виконання замовлення від 2 до 4 тижнів.

На пам'ятники в Березне ціна залежить від: складності проекту, вартості обраного матеріалу. У нас можна обрати та замовити пам'ятники одинарні і подвійні. Ми також реалізуємо ексклюзивні вироби з відповідною ціною. 

Над проектом працюють дизайнери і кваліфіковані майстри, що займаються безпосередньо виробничим процесом. Наша професійна команда втілює власні дизайнерські ідеї, застосовує сучасні технології роботи з каменем і професійне обладнання. 

Надмогильні пам'ятники вітчизняного виробництва у Березному

Майстерня MEMORY є виробником усієї запропонованої на сайті продукції. Ми розробляємо сучасні моделі надмогильних пам'ятників в Березне за лояльними цінами. Наша продукція залишається стійкою до механічного впливу та несприятливих природних умов навколишнього середовища. Спеціальне оздоблення дозволяє зберігати належний зовнішній вигляд і не піддаватись руйнуванню. Ви завжди можете взяти участь у виборі стилістики, обрати розміри, форму відповідно до ваших вподобань та купити пам'ятник  із середнього або VIP-сегмету. 

Як оформити замовлення і доставку пам'ятників у Березне

Гранітна майстерня MEMORY виконає ваше індивідуальне замовлення і доставить у будь-який куточок Рівненської області або сусідніх областей (Хмельницької, Тернопільської). Ми оперативно доставимо, виконаємо монтаж, надамо професійну консультацію щодо догляду за виробами із натурального каменю. 

Щоб ознайомитись з продукцією і обрати потрібну модель перегляньте онлайн каталог. За потреби наші спеціалісти завжди допоможуть вибрати матеріал та аксесуари, правильно оформити замовлення. 

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі