Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Пам'ятники у Локачах з українського граніту

Виготовляючи надмогильні пам’ятники протягом багатьох років, гранітна майстерня MEMORY заслужила довіру та авторитет замовників. Нашу компанію завжди рекомендують, якщо потрібно замовити надгробок відмінної якості за доступною ціною у Локачах на могилу. Крім цього, наші клієнти отримають такі переваги:

 • ціни на пам’ятники від виробника;
 • наявність моделей надгробків зі знижками;
 • великий асортимент як видів каменю, так і продукції;
 • відмінна якість готових виробів;
 • надання гарантії;
 • майстри з досвідом та професійні дизайнери;
 • сучасне технологічне обладнання;
 • можливість замовлення на сайті або за телефоном.

Усі наші вироби виготовлені з граніту та деяких інших видів природнього каменю українського походження. Їхні родовища розміщені в Рівненській області, і майстерня MEMORY працює поряд з видобутком, тому ціни на нашу продукцію досить прийнятні для українського споживача. У нас можна замовити пам’ятники також з габро, лабрадориту, базальту. VIP-продукцію можна придбати недорого, оскільки ми розробили проекти стандартних моделей з різними видами комплектацій.

Монументи з доставкою і встановленням у Локачах

Гранітна майстерня MEMORY надає послуги з виготовлення та монтування пам’ятників «під ключ». Ми доставляємо готові надгробки власним транспортом по всій Західній Україні. У разі, якщо встановлення замовляється не в нас, то доставка забезпечується транспортною компанією. Можливий також варіант самовивозу в Локачі та інші міста – якщо клієнт приїде на місце виготовлення, щоб купити пам’ятник та відразу його забрати власним транспортом.

Якщо клієнт замовляє встановлення пам’ятника, то наші професійні майстри швидко й надійно виконають роботу, яка включатиме:

 • підготовку території;
 • демонтаж попереднього пам’ятника;
 • заливання фундамента;
 • різноманітні підготовчі роботи:
 • вкладання плитки (за потреби);
 • монтаж пам’ятника;
 • встановлення та кріплення додаткових аксесуарів: ваз, лампад, підставок, підсвічників тощо.

За потреби наш консультант запропонує необхідну комплектацію ритуальної атрибутики або додаткових елементів пам’ятників у Локачі – вази, портрети на фотокераміці, гравірування, написи, епітафії, лампадки, фоторамки тощо.

Пропонуємо надгробки з художнім оформленням

Ціни на пам’ятники в Локачах та загалом Волинській області залежать від цінності самого каменю, його габаритів, а також складності виробу й оздоблення. Звичайно, що більш складна чи громіздка конструкція буде дорожчою від тієї, яка має прості геометричні форми та невеликий розмір. Проте більшість замовників прагнуть гідно віддати шану близьким померлим людям, облаштовуючи місця поховання з усіма бажаними аксесуарами: вазами, лампадками, гравіруванням портретів тощо. Для клієнтів з обмеженим бюджетом у нас також є гарні й добротні варіанти моделей, тому кожен бажаючий замовити пам’ятника зможе обрати найкращий варіант.

Якщо замовник хоче внести корективи в ту чи іншу модель, якось видозмінити пам’ятник на власний розсуд – ми завжди йдемо назустріч бажанням клієнта, дослухаючись до його побажань, та вносимо ці зміни.

Пропонуємо як одинарні, так і подвійні пам’ятники, з повним оформленням місця поховання та майданчика біля нього. Наші пам’ятники з високоякісного граніту та інших міцних добротних видів каменю служитимуть багато років, не змінюючись зовні та зберігаючи свою цілісність. Ми даємо гарантію на свою продукцію до 10-и років.

Якщо бажаєте отримати вичерпну інформацію щодо замовлення пам’ятників на нашому сайті – телефонуйте за номерами, наданими в розділі Контакти.

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі