Епітафії

  • №25

    Любий татку наш,
    Недовго жив ти з нами.
    Любов, печаль і біль в душі
    Лишив ти нам і мамі.
  • №26

    За ніжність, щирість і любов,
    За працьовиті Ваші руки.
    Низький складаємо уклін -
    Дружина, діти та онуки.
  • №27

    Ти був твердиня нашої хати,
    Ти був у всьому голова.
    Як же нам любий, тяжко забути.
    Змиритись з тим, що тебе вже нема.
  • №28

    Ти чесно жив, любив життя.
    І ось пішов у небуття.
    Та залишив ти світлу пам’ять
    І вічно будеш, любий з нами.
  • №29

    Ти згасла, немов зранку світ зорі,
    А ми лишились у смутку і журбі.
  • №30

    Пам’ять про тебе — цей чорний граніт,
    Дивлюсь на могилу , а серце болить,
    І гірко заплачу, дрібними сльозами,
    Чому тебе , рідна, немає між нами.
  • №31

    Нехай зігрівають твою домовину
    Сонечко вдень, а місяць вночі.
    Спи спокійно наша мамо, бабусю,
    Вічна і добра пам’ять тобі.
  • №32

    Ми кажем Вам спасибі, рідна мамо!
    Бо Ви вказали шлях, яким у світ іти
    Через століття до вершин високих
    Ваш образ в серці будемо нести.
  • №33

    Ніхто тебе, спасти не зміг,
    Пішла з життя ти дуже рано.
    Залишила смуток і печаль.
    В серцях лишилась глибока рана.
  • №34

    Спи синочку дорогий,
    Сумно нам без тебе,
    Не приходиш ти до нас,
    Тільки ми до тебе.
  • №35

    Недолюбив ти, недомріяв,
    Не оцінив красу життя.
    Єдиний сину, гордість і надія,
    Чому назад немає вороття?
  • №36

    Ти був для нас неначе пташка,
    І щебетав, як соловей.
    Без тебе жити сумно й важко,
    І серце плаче ніч і день.
  • №37

    Такого щирого, простого,
    Такого рідного, як ти.
    Такого доброго нам сина
    Ніколи більше не знайти.
  • №38

    Серця в нас розбиті, доню,
    Втрата без міри важка.
    Рано ти землю покинула,
    Пташечко наша ясна.
  • №39

    Спи спокійно,наша доню,
    Сумно нам без тебе.
    Ти до нас вже не прийдеш,
    Тільки ми до тебе.
  • №40

    Ти сходу сонця не діждалась,
    Закрила очі назавжди.
    Тебе ми любим, пам’ятаєм.
    За все нам, донечко, прости.